Úvod Kultúra Grape festival sa v auguste premiestni z letiska do mestského parku

Grape festival sa v auguste premiestni z letiska do mestského parku

REKLAMA
Skola Rakovice

Festival Grape sa v pôvodnej podobe nemohol uskutočniť, a tak sa bude konať aspoň jeho mini verzia v mestskom parku Piešťany. Akcia s názvom Park duševného zdravia sa bude konať 6 오토캐드 2012 한글판 다운로드. až 8. augusta, čiže bude trvať o jeden deň dlhšie ako „veľký“ Grape.

„Názov sme poňali tak trošku s odľahčením, ale v podstate to znamená, že chceme ľuďom opäť vrátiť pocit pohody a návratu do bežného života, potom, čo museli niekoľko mesiacov sedieť zavretí doma bez možnosti kultúrneho vyžitia,“ hovorí za organizátorov Ján Trstenský Download The cruel angel Teze.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Každý festivalový deň sa v starom amfiteátri uskutočnia koncerty slovenských skupín, pričom kapacita priestoru je 900 návštevníkov day day. Využitý bude aj hudobný pavilón, kde sa predstaví úspešný stand up komedy Silné reči a doplní ho premietanie dokumentu 10 rokov Grape festivalu 고독한 미식가 시즌5 다운로드.

V Kursalone sa bude počas dvoch dní konať Urban Market – prehliadka nezávislej módy, dizajnu a umenia. Z letiska organizátori ešte prenesú do parku niektoré partnerské zóny a aj inštaláciu hrozna Mid 24 o'clock download. Rovnako budú pre návštevníkov k dispozícii osvedčené festivalové gastro prevádzky a vznikne tak malá street food zóna.

„Snažili sme sa do mestského parku preniesť kúsoček festivalu, nech ľuďom ostane letisková emócia, veríme, že sa nám to podarilo, a že si to všetci aspoň takto v malom užijeme,“ dopĺňa Trstenský.

Z programu to ale nie je všetko, pripravené sú ešte prekvapenia, ktoré organizátori pred začiatkom akcie prezradia.

Hudobný program:
Štvrtok: Le Payaco, Modré Hory, Fallgrapp
Piatok: Bad Karma Boy, Ultrazvuk, Para
Sobota: Medial Banana, Gleb, Billy Barman

Zdroj: Tlačová správa – Festival Grape

REKLAMA