Úvod Aktuality Festival Grape má byť opäť v Piešťanoch na letisku, ale ...

Festival Grape má byť opäť v Piešťanoch na letisku, ale naposledy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Grape Festival sa bude konať 7. až 8. augusta 2020 na letisku v Piešťanoch. Informovali o tom dnes organizátori podujatia. To si malo pre zvýšený počet letov hľadať nové miesto už pre nadchádzajúci ročník, avšak zmena festivalového areálu prebehne až v roku 2021 화이트 라이언 찰리 다운로드.

„Po niekoľkomesačných rokovaniach a snahe nájsť riešenie, aby festival mohol ešte rok zostať na letisku Piešťany, sa to nakoniec minulý týždeň podarilo Modern Combat. Festival sa bude teda konať v klasickom termíne, aj keď za trošku sťažených podmienok, avšak časovo rovnakých, ako tomu bolo v roku 2019. Chceli by sme sa veľmi poďakovať najmä županovi Trnavského samosprávneho kraja Jozefovi Viskupičovi, ktorý zabojoval za festival a umožnil nám zotrvať ešte jeden rok na „domovskej pôde“ Parasitic Water Part 1. Rovnako ďakujeme aj cestovnej kancelárii Happy Travel, ktorá nakoniec aj pri zvýšenom počte letov umožnila konanie festivalu. V neposlednom rade patrí vďaka všetkým Piešťancom a vám, našim fanúšikom, ktorí ste pri nás stáli a držali nám palce helix jump 다운로드. Ročník 2020 však bude definitívne posledným, ktorý sa uskutoční na letisku Piešťany, a tak sa v lete budeme s týmto priestorom lúčiť. Takže tému ročníka už môžete tušiť,“ informovali organizátori War frame download.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Podľa ich slov sa dohodli so županom Jozefom Viskupičom, že sa spoločne budú snažiť nájsť vhodný priestor v Trnavskom kraji, kde by bolo možné sa presťahovať a do dvoch rokov pripraviť nový festivalový areál Encloud. „Priorita bude ostať v okolí Piešťan, a tak už spolupracujeme aj s pánom primátorom Petrom Jančovičom na nájdení priestoru. Nebude to, samozrejme, ľahké, keďže festival potrebuje plochu niekoľko desiatok hektárov image url. V každom prípade máme rok a pol na to, aby sme našli vyhovujúcu plochu, revitalizovali ju, vysadili trávu, dotiahli vodu a infraštruktúru, vysadili rýchlo rastúce dreviny… skrátka všetko, aby bol areál funkčný a čo najpríjemnejší pre návštevníka,“ napísali organizátori vo svojom poste na Facebooku 고전게임 슬램덩크 다운로드.

TS/red

REKLAMA