Študenti a pedagógovia Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera pripravili na utorok 10. decembra a stredu 11. 12. ďalší ročník podujatia Gastro Vianoce Lineage Pack. Pre návštevníkov pripravili pestrú prehliadku svojej tvorivosti a bohatú ponuku jedál a nápojov vo viacerých strediskách.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba

Už pri vstupe vás očarí pestrá krása dezertov, čokolády, medovníkov, či vyrezávaného ovocia a zeleniny Unwritten tube downloads. Len kúsok ďalej nájdete tabuľu s jedlom, ktoré skôr pripomína umelecké diela a aktivuje chuťové poháriky.

V jedálni objavíte inšpirácie na nastretie sviatočných stolov, ktorými sa môžete nechať inšpirovať I'm going to download. Okrem toho pre vás študenti pripravili medovníky, či koláče, ktoré si môžete kúpiť a zjednodušiť si tak prípravu na Vianoce.

V prvý deň Gastro Vianoc aj pol hodinu pre záverečnou praskali niektoré „študentské zariadenia“ vo švíkoch a návštevníci chceli ochutnať výnimočnú kávu, zmrzlinu, drink, ale aj špeciality z diviny, či klasickú ľudovú kuchyňu. 

Ak ste v utorok nestihli jedinečné podujatia organizované hotelákmi, šancu máte ešte v stredu 11.12 령 제로 다운로드. od 9:00 do 18:00 h. Inšpirovať sa môžete aj v našej fotogalérii. 

-th-

REKLAMA