Úvod Aktuality Fanúšikov letectva čaká v Piešťanoch šou, aká na Slovensku ešte nebola

Fanúšikov letectva čaká v Piešťanoch šou, aká na Slovensku ešte nebola

REKLAMA

To, o čom organizátori Festivalu letectva v Piešťanoch len snívali, sa stáva realitou. Podujatie spájajúce letectvo a zábavu bude 8 webfont of Sharing Myeongjo. až 10. mája 2020 plné atraktívnych noviniek. Trojdňový program ponúkne pestrý Aerosalón s desiatkami typov lietadiel na zemi, letecké esá v piešťanských oblakoch i zábavné atrakcie pre rodiny s deťmi Ubuntu desktop download. Najväčšie lákadlo tohtoročného Festivalu letectva nás čaká až po zotmení. Prvý festivalový deň zažijeme na piešťanskom letisku jedinečnú nočnú leteckú šou, aká na Slovensku ešte nebola 오라클 10g 32 bit 다운로드.

Na piatok, 8 hp 로드러너 다운로드. mája by sa mali všetci fanúšikovia lietania dobre vyspať. Okrem bohatej výstavy lietadiel v rámci Aerosalónu sa totiž bude lietať do neskorých nočných hodín Smash Bros. Festival letectva v Piešťanoch otvorí festivalovú sezónu na Slovensku a bude iný ako letecké podujatia, na ktoré sme boli doposiaľ zvyknutí 크롬 사이트 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Prvý festivalový deň odštartujeme nočnú leteckú šou vo svojej premiére. Niečo podobné u nás fanúšikovia lietania doposiaľ nemali možnosť zažiť 안드로이드 os 다운로드. Už môžem prezradiť, že pozvanie do Piešťan prijali účastníci, ktorí sú na nočné letecké podujatia zvyknutí a vybavení potrebnou technikou 가상 악기 다운로드. Letecké esá, akými sú Zoltán Veres či Marek Choim, predvedú svoje akrobatické kúsky doplnené svetelnými efektmi či svetlicami. Na piešťanskom letisku sa zároveň predstavia mnohí účastníci vo svojej premiére,“ približuje hlavný organizátor Festivalu letectva, riaditeľ Slovenskej leteckej agentúry, Hubert Štoksa 콜오브듀티 다운로드.

Piatkovej nočnej leteckej šou bude predchádzať vypúšťanie balónov ponad Piešťany. Pre návštevníkov sa brány piešťanského letiska otvoria popoludní Full House comics. Všetky tri festivalové dni budú sprevádzané tematickým kultúrnym programom. Obrovská rodinná a detská aréna pod názvom „Kaufland detský letecký festival“ ponúkne  moderné atrakcie pre deti. Tínedžeri sa zabavia vďaka youtuberom či novinkám z oblasti hier a technológií Y-Games. Na všetkých čakajú aj cosplayeri v skvelých kostýmoch, zábavné súťaže a kvízy o skvelé ceny a mini herné turnaje. 

„Piatkový moderovaný program bude rozdelený do troch etáp – deň, súmrak a noc. Ja osobne sa už teraz neviem dočkať, ako prvá nočná letecká šou dopadne. Mám voči tomu veľký rešpekt, pretože aj pre nás je to niečo nové. So spoluorganizátormi však robíme všetko preto, aby všetci návštevníci odchádzali s tými najlepšími zážitkami. Víkendové dni, sobota a nedeľa, pôjdu v štandardnom dennom režime tak, ako sme na leteckých podujatiach zvyknutí,“ dopĺňa Štoksa.

Festival letectva bude tento rok venovaný celoslovenskej spomienke na 75. výročie konca 2. svetovej vojny a Dňa víťazstva nad fašizmom. Podujatím si zároveň pripomenieme 140. výročie narodenia Milana Rastislava Štefánika.

Nultý ročník Festivalu letectva v Piešťanoch sa uskutočnil na piešťanskom letisku v dňoch 4. a 5. mája 2019 a privítal tisíce ľudí. Cieľom piešťanského leteckého podujatia je pripomínať si významné jubileá a spájať nadšencov pre lietanie. Vlani sme vzdali hold generálovi Milanovi Rastislavovi Štefánikovi a stému výročiu od jeho úmrtia. Vďaka spolupráci s Trnavským samosprávnym krajom, Spoločnosťou M. R. Štefánika, mestom Piešťany a Letiskom Piešťany, sa podarilo vrátiť na piešťanské letisko tisíce návštevníkov a vytvoriť úspešné a navštevované podujatie.

Viac informácií www.festivalletectva.sk.

TS

REKLAMA