Úvod Aktuality Family Run mení kvôli pandemickým opatreniam podmienky

Family Run mení kvôli pandemickým opatreniam podmienky

REKLAMA

Zabehať si so svojou rodinou môžte kvôli prijatým pandemickým opatreniam už len do piatku 18.12.2020. Pre tých, ktorí nestihnú odbehnúť trasu medzi HS Centrom a Piešťanským pivovarom ŽiWell, upravili organizátori podmienky 인스타 일괄 다운로드. Popri účasti môžu rodiny podporiť hendikepovanú Dominiku.

„Keďže HS centrum, kde je momentálne umiestnená registrácia s pokladničkou bude od soboty uzatvorená, museli sme upraviť podmienky raw prequel. Keďže beh nie je obmedzený, stačí keď nám na mail info@happymove.sk zašlete vaše údaje a fotografiu. Budete tak zaradený do tomboly,“ vysvetľuje organizátor akcie Andrej Krištof 스모토리 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger

Zároveň pripomína, že aj keď pokladnička nebude dostupná, záujemcovia stále môžu podporiť Dominiku s raritným genetickým syndrómom zaslaním ľubovoľnej čiastky na jej bankový účet SK1883300000002001882374 곰세마리 mp3 다운로드.

Tohtoročnej akcie Family Run sa zatiaľ zúčastnilo desiatky rodín z Piešťan. Cieľom akcie je prostredníctvom športu zblížiť rodinu a vo vianočnom období pomôcť aj ďalším ľuďom z mesta 전자정부프레임워크 3.6 다운로드. Mottom rodinnej akcie Family Run je Pohyb s úsmevom.

Tlačová správa Happy Move

REKLAMA