Úvod Aktuality Covid-19: Niektoré domy v Ratnovciach sú v karanténe, stráži ich polícia

Covid-19: Niektoré domy v Ratnovciach sú v karanténe, stráži ich polícia

REKLAMA

Medzi Rómami žijúcimi v obci Ratnovce pri Piešťanoch sa rozšírili koronavírus, podľa TV Markíza malo pozitívny výsledok testu na ochorenie covid-19 až 28 ľudí 지니 음악 다운로드. Všetci, ktorí s nimi boli v úzkom kontakte, musia zostať v karanténe.

Podľa nariadenia hygienika je obec povinná zabezpečiť kontrolu dodržiavania karanténnych opatrení za asistencie polície 원펀맨 2기 5화 다운로드. Domy, ktorých obyvatelia musia zostať v karanténe, strážia podľa informácií TV Markíza dve policajné hliadky, ale večer by im mohlo prísť na pomoc aj vojsko 총몽 애장판 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Medzi nakazenými majú byť aj deti. Starostka Daniela Sigetová pre TV Markíza uviedla, že v osade, kde koronavírus zaznamenali, má trvalý pobyt 90 ľudí, ale žije ich tam až 200 Three Kingdoms 2.

Ratnovce musia podľa vyhlášky Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Trnave zabezpečiť aj dezinfekciu verejných priestranstiev v blízkosti domov, v ktorých infikovaní ľudia žijú Immortal Song2 mp3.

Obec už informovala, že od 18. decembra je pre verejnosť zatvorený obecný úrad aj materská škôlka.

DOPLNENÉ o 14.30 h: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave potvrdilo, že policajné hliadky kontrolujú dodržiavanie karantény od štvrtka (17. decembra) večer: „Všetkým osobám bola nariadená karanténa a policajti budú strážiť osadu až do jej ukončenia. Polícia zároveň požiada pri zabezpečení stráženia o pomoc aj vojakov.“

„Na základe požiadavky Policajného zboru SR pripravujeme nasadenie 6 profesionálnych vojakov na plnenie asistenčných úloh v uvedenej obci s predpokladom začatia plnenia úloh dnes od 19.00 h podľa spresnení policajným zborom,“ podrvila hovorkyňa ministerstva obrany Martina Kovaľ Kakaščíková.

Text: Martin Palkovič

REKLAMA