Úvod Aktuality V Elektrárni bude servisné stredisko bicyklov

V Elektrárni bude servisné stredisko bicyklov

REKLAMA
Knebl

Elektrárňa Piešťany pripravuje na prelome apríla a mája novinku vo svojej činnosti. K aktivitám centra tvorivej energie a umenia pribudne aj ďalšia podpora ekologicky uvedomelého života 신세기 에반게리온 다운로드. V spolupráci s neziskovou organizáciou Inštitút pre trvalo udržateľný rozvoj vznikne servisné stredisko bicyklov.

17192389_1445417575481350_2093690316560810137_o[1]

V stredu 8 Drastic Pokémon Heartgold. marca sa na pôde Elektrárne uskutočnilo výberové konanie na miesto mechanika − opravára pre toto servisné stredisko bicyklov. Fungovať by malo začať na konci apríla imageready.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Aktivity Elektrárni momentálne zastrešuje OZ Komunitné centrum Nitra. To vlani uspelo v súťaži Nadácie ZSE o strategického partnera, ktorý má dlhodobo organizovať v Elektrárni Piešťany vlastné vzdelávacie a rozvojové aktivity 올레체 neo 다운로드. V rámci partnerstva poskytuje Nadácia ZSE bezodplatne priestor Elektrárne, vrátane existujúceho vybavenia a nákladov na energie. Inštitucionálna podpora pre partnera na rozvoj vzdelávacích aktivít bude v prvom roku vo forme grantu v maximálnej výške 90 000 eur z Nadácie ZSE php file upload.

Ambíciou Komunitného centra Nitra je v priebehu troch rokov vytvoriť z Elektrárne Piešťany centrum pre zážitkové vzdelávanie v oblasti vedy, techniky a umenia 실업인정신청서 다운로드. Študenti základných, stredných škôl a návštevníci spoznajú významných Slovenských vedcov a ich vynálezy. Prostredníctvom interaktívnych inštalácií a expozícií sa zábavnou formou dozvedia viac o fungovaní elektrickej, magnetickej, slnečnej a vodnej energii Java poi Excel download. Energiu kreatívnych ľudí a umelcov im chcú predstaviť prostredníctvom diskusií, výstav, koncertov a menej tradičných foriem divadelného umenia 윤미래 angel 다운로드.

-red- Foto: FB Elektrárňa Piešťany

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba