Úvod Aktuality Editorial: Týždeň na PNkách (43)

Editorial: Týždeň na PNkách (43)

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Naozaj nám už opäť „preletel“ ďalší týždeň? Nuž, či sa nám to páči alebo nie, čas nezastavíme a my sme zasa o pár dní starší a o množstvo nových informácií bohatší. Môžete ich získať aj Vy, ak si s nami prejdete články, ktoré sme počas posledných siedmich dní priniesli. Možno ste si ich v návale pracovných povinností nestihli prečítať a na hlavnej stránke sa Vám už nezobrazujú Download Cadillac and Dynaso. Práve na to slúži náš pravidelný nedeľný editorial s výberom tém, ktoré sme pre našich čitateľov v 43. kalendárnom týždni spracovali.

Zistili sme napríklad, že okrem piešťanského Centroomu s nedostatkami zápasí aj 30 miliónová investícia Vladimíra Poora a spol solidworks 다운로드. v Trnave, lebo Nová City Arena má problémy s dokončenou stavbou. Horúci zemiak v podobe nestabilnej budovy v centre mesta však stále neochladol, tentoraz sme sa mu ale venovali z pohľadu bezpečnosti obyvateľov 링크 된 동영상 다운로드. Zverejnili sme tlačovú správu správcu Podľa správcu Centroom-u Mesto nekoná, ako by malo a opýtali sa kompetentných, kto bude zodpovedný v prípade, ak sa, nedajbože, budova zrúti: Kauza Centroom: Polícia začala trestné stíhanie. Niektorí z oslovených nám na otázky redakcie zatiaľ neodpovedali, takže téma zostáva stále otvorená.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V Aktualitách sme tiež informovali o štatistikách polície: Na cestách v kraji: traja mŕtvi, 15 šoférov nafúkalo , preto buďte opatrní a asi najväčšiu diskusiu na našej FB stránke vyvolal aj ďalší článok o doprave: Ranná špička na Brezovej a v okolí je neúnosná, obyvatelia žiadajú jej riešenie daemon 다운로드. Situácii  sa preto budeme venovať a monitorovať riešenia i naďalej.

Dobrou správou bolo, že Chartrové lety z Nemecka môžu byť opäť realitou a zaujala nás aj inšpirácia z krajského mesta: Primátor Trnavy Bročka zbiera názory občanov k rozpočtu. Uviedlii sme tiež, že v parku sa chystá veľká udalosť a Socha Štefánika bude odhalená už v novembri 콜오브듀티 블랙옵스1 다운로드. Trochu zamotaná sa nám zdá budúcnosť avizovaného kúpaliska, preto sme sa pýtali Aká je situácia s akvaparkom pri poliklinike?, odpovede od zainteresovaných sme však dostali trochu vyhýbavé, nakoniec, posúďte sami.

IMG_1907_resize

Štefánikova socha bude stáť v parku neďaleko múzea

Z článkov v rubrike Koktail čitateľov najviac zaujalo, že Tvár Piešťanky zdobí autobusy, zastávky i stanice o Miške Galovej, ktorá preslávila aj Vysoké Tatry videom na pieseň Happy od Pharella Williamsa 에덴의 선택 다운로드. A tiež príbeh mladého motokrosára z Modrovej, ktorý zažiaril ako kaskadér: V Hornej Dolnej si zahral farára aj atraktívnu blondínku. Okrem iného sme pozvali záujemcov aj na štvrtkový Charitatívny aukčný salón už zajtra v Kursalone a jeho vyhodnotenie prinesieme začiatkom týždňa on-screen phone.

12118695_1240681942625190_2635751627097535717_nZ ďalších kultúrnych pozvánok Vám dávame do pozornosti napríklad celodenné podujatie knižnice k 200. výročiu narodenia známeho slovenského buditeľa, ktoré sa uskutoční  zajtra – v pondelok 26. októbra: Ludevíta predstavia mladými očami: grafikov, divadelníkov aj hudobníkov 슈가맨3 음원 다운로드. V ten istý deň pripravilo Mestské kultúrne stredisko v kine Fontána tanečné a spevácke vystúpenia: Medzinárodný festival detí a mládeže predstaví Jesennú rozprávku Európy. Ďalej pozývame na šálku kávy s vedcami: Liečivé rastliny a ich využitie budú témou Vedeckej kaviarne pre všetkých v stredu  4 카라 스텝 다운로드. novembra v Kursalone. Malý sviatok divadiel pripravujú od 11. do 20. decembra v rodisku Stanislava Štepku: Tri divadlá spestria Radošine Vianoce.

Na našej hlavnej stránke nájdete ešte i zaujímavý príspevok Andreja Bolerázskeho v rubrike História: Vo vzduchu i na zemi – Letecký pluk v Piešťanoch v období druhej svetovej vojny, na ktorý by sme vás chceli aj touto cestou upozorniť, ako aj na tématickú výstavu múzea vo Vile Dr mp3 blank. Lisku, ktorá trvá do 18. novembra.

_MG_1352_wRubriku Šport pomaly nestíhame napĺňať, pretože mnohým klubom začala sezóna, a tak spomeniem len tri z úspechov našich športovcov, ktoré sme priniesli začiatkom týždňa: Hádzaná: Piešťany po zdolaní Dunajskej Stredy na prvom mieste v tabuľke, ďalej Florbal: Piešťanci na úvod sezóny rozstrieľali Prievidzu a Basketbal: Zápas Čajok v EuroCupe už o týždeň. Ostatné aktuálne (nielen) športové články nájdete na hlavnej stránke PNky.sk a postupne pribudnú ďalšie.

Ďakujeme za Vašu priazeň, zostaňte s nami aj naďalej. Ak chcete našu prácu aj podporiť, ponúkame Vám vzájomne výhodnú spoluprácu – inzerciu  formou PR článkov alebo reklamných bannerov. Cenník a štatistiky čítanosti pošleme záujemcom na vyžiadanie.

Ešte pár tipov – dnešné popoludnie môžete stráviť s deťmi na odloženej Šarkaniáde, ktorá sa koná na kopci nad Červenou vežou. Podvečer od 17-tej sa na Vašu účasť na vernisáži budú tešiť všetci autori, ktorí poslali svoje snímky do súťaže Piešťanský fotokursalon.

Krásnu jesennú nedeľu Vám za kolektív redakcie želá

Adriana Drahovská

Foto: L. Turňa, Tomáš Hudcovič, použité zdroje a ďalší autori sú uvedení pod jednotlivými článkami

REKLAMA