Úvod Aktuality Dve čelné zrážky za 12 hodín. Zranilo sa pri nich šesť ľudí

Dve čelné zrážky za 12 hodín. Zranilo sa pri nich šesť ľudí

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Uplynulé dni sa niesli v znamení viacerých vážnych dopravných nehôd. Dve v Maduniciach a v Považanoch skončili tragicky. Ďalšie v okresoch Trnava a Galanta skončili našťastie bez strát na životoch a policajti vyšetrujú ich okolnosti sql server native client 10.0 다운로드.

V sobotu, krátko po obede, sa na ceste I Download Cumoney. triedy neďaleko obce Gáň čelne zrazili dve osobné autá. 33 ročný vodič na aute Škoda Fabia, pravdepodobne nedal, pri odbočovaní z hlavnej cesty, prednosť oproti idúcej Škode Felícia Roller coaster tycoon 3 Korean version download. Jej 31 ročný vodič už zrážke nedokázal zabrániť. Podľa prvotných informácií o zranených osobách bol na miesto privolaný aj záchranársky vrtuľník movie Hugo. V oboch autách sa viezlo dohromady 8 osôb, z ktorých 3 utrpeli rôzne zranenia. Podľa informácií z miesta nehody by nemalo ísť o ťažké zranenia Creepy 2001 download. Vrtuľník teda našťastie, nakoniec odletel naprázdno. Prítomnosť alkoholu u vodičov policajti nepotvrdili.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Pri Trnave sa zranili 3 ľudia

Horšie dopadli dvaja vodiči v nedeľu, na juhovýchodnom obchvate mesta Trnava. „Pár minút po polnoci, mal 23 ročný vodič na Audi A4 predchádzať pred ním idúce auto. Manéver mu nevyšiel a vošiel priamo do jazdnej dráhy autu VW Passat, ktoré šoféroval 38 ročný muž. Čelný náraz bol taký silný, že zničené autá skončili mimo vozovku. Obaja vodiči museli byť s početnými zraneniami prevezení do nemocnice. V aute VW Passat sa okrem vodiča viezli aj mladá žena a 14 ročné dievča. Pri nehode mala žena utrpieť ľahšie poranenia, dieťa vyviazlo bez zranení. Vodičom bola na zistenie prítomnosti alkoholu, odobratá krv,“ informovala Zlatica Antalová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Trnave.

Polícia upozorňuje vodičov, aby riadne sledovali situáciu na ceste a vedeniu vozidla venovali svoju plnú pozornosť. „Predchádzajte len v prípade, ak ste sa dostatočne presvedčili, že je to bezpečné. Nezabúdajte, že so zmenou ročného obdobia prišlo aj zhoršenie poveternostných podmienok a s ním súvisiaca nepriaznivejšia situácia na cestách. Manévre, ktoré ste v letnej sezóne zvládli, sa na mokrej alebo zľadovatenej ceste podariť nemusia. Prispôsobte svoju jazdu stavu a povrchu vozovky a zbytočne neriskujte,“ vyzýva Z. Antalová

red/TS KR PZ Trnava Foto: KR PZ Trnava

REKLAMA