REKLAMA

Situácia sa opakuje. V potoku Dubová od ulice Dominika Tatarku po ústie do Váhu po včerajšom výdatnom daždi uhynuli všetky ryby. Dôvod je ten istý ako v predošlých prípadoch, do potoka sa pri daždi prelial obsah kanalizácie 공튀기기 다운로드. Rybári na problém upozorňujú dlhodobo, ale podľa ich slov situáciu nikto nerieši. Nikomu akoby neprekážalo, že centrom mesta vlastne tečie kanalizačná stoka, kde sa po výdatnom daždi objavia výkaly, toaletný papier, či hygienické vložky 슈퍼스타 bts 다운로드.

Hospodár Miestnej organizácie Slovenského rybárskeho zväzu Martin Rajčan ukazuje na príčinu opakovaných problémov, ktorou je vyústenie kanalizačného prepadu do potoka Dubová.

„Problém na potoku Dubová sú kanalizačné výpuste a spravidla niekoľko ráz do roka sa stáva, že po silnejšom daždi, ktorý bol napríklad včera, že kanalizácia mestská nestíha a tým pádom voda prepadáva cez takzvané prepady do potoka, pričom sa nejedná len o vodu z ciest a parkovísk, ale jedná sa splašky a fekálie,“ hovorí hospodár Miestnej organizácie SRZ Martin Rajčan 한글이 야호 다운로드. Ten dnes popoludní mapoval škody, ktoré úhyn rybárom spôsobil. Podľa prvého odhadu ide o škody medzi dvomi až tromi tisícmi eur.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Rybári upozorňujú na problém už roky, ale nápravy sa domôcť nevedia 7 of players. Nič sa nepohlo ani po roku 2016, keď pri masívnom úhyne prišli o ryby v hodnote cez 10-tisíc eur. „Už za čias rímskych keď panoval Cézar, tak už mali dokonalú kanalizáciu a v 21 포레스트검프 다운로드. storočí v meste Piešťany, v kúpeľnom, svetoznámom meste Piešťany, ľudia v obytnej  zóne chodia okolo splaškov, fekálií a ten smrad na Floreáte je cítiť ešte doteraz, pričom k vypusteniu kanalizácie prišlo ešte včera,“ konštatoval M Got downloaded. Rajčan. Podľa jeho slov všetko, čo sa nachádza od tento výpuste nižšie bolo otrávené a bez života. „Táto situácia sa opakuje niekoľko ráz do roka, spravidla po každom silnejšom daždi Versacek. Niekoľko ráz som inicioval sedenia s Okresným úradom životného prostredia, so Štátnou inšpekciou životného prostredia, s TAVOSom, ktorého majetkom je kanalizácia, s mestom, respektíve so zástupcami mestského úradu Windows Subscribers. Do dnešného dňa sa neudialo absolútne nič, žiadne opatrenia neboli prijaté a situácia je taká ako som popísal a neustále sa opakuje,“ rozpráva o probléme M sentence. Rajčan.

Viac sa dozviete vo videu priamo od potoka Dubová:

So žiadosťou o vyjadrenie sa obraciame aj na všetkých zainteresovaných a ich vyjadrenie vám sprostredkujeme v nasledujúcich článkoch 막돼먹은 영애씨 다운로드.

-th- Foto a video: -vv-

REKLAMA