Úvod Aktuality Druhé kolo testovania v Piešťanoch nebude, ale certifikát niektorí potrebujú

Druhé kolo testovania v Piešťanoch nebude, ale certifikát niektorí potrebujú

REKLAMA
Skola Rakovice

Každý, kto dochádza za prácou do okresu, v ktorom sa cez víkend uskutoční druhé kolo celoplošného testovania na ochorenie covid-19, bude zreje potrebovať nový certifikát o tom, že je negatívny 소설 저작권 다운로드.

„Na základe rozhodnutia Ústredného krízového štábu dostanú výnimku okresy s počtom pozitívnych prípadov nižším ako 0,7 percenta Great Escape 1 episode. V okrese Piešťany bola pri prvom kole testovania miera pozitivity 0,46 %, takže v našom meste sa druhé kolo testovania neuskutoční,“ informovala piešťanská radnica 토크온 모바일 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger

Predseda vlády Igor Matovič ešte v pondelok povedal, že v okresných mestách vzniknú odberné miesta, kde bude môcť každý absolvovať vyšetrenie pomocou antigénového testu bezplatne Zumba Dance Download. Mesto však podrobnosti o zriadení takéhoto odberného miesta zatiaľ nemá.

Ide pritom o dôležitú informáciu pre tých Piešťancov, ktorí musia dochádzať do okresov, v ktorých sa druhé kolo testovania bude konať 애플 리케이션 다운로드. Podľa slov predsedu vlády totiž musia mať k dispozícii certifikát o aktuálnom teste na ochorenie covid-19. Dodal, že ak v ich okresnom meste ešte cez víkend nebude mobilné odberné miesto zriadené, mali by sa nechať otestovať v regióne, kde sa druhé kolo 7. a 8. novembra uskutoční.

Text: Martin Palkovič Foto: Úrad vlády SR

REKLAMA