Úvod Aktuality Dopravu pod Červenou vežou už riadia aj semafory, kolóny sa tvoria rovnako

Dopravu pod Červenou vežou už riadia aj semafory, kolóny sa tvoria rovnako

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Od štvrtka 26. septembra riadia dopravu pri rekonštrukcii cesty popod Červenú vežu od Krajinského mosta po Bananskú ulicu semafory. Kolóny sa tvoria stále 폰동영상 다운로드. Vodiči sa v prvý deň frézovania vozovky sťažovali na nekoordináciu medzi regulovčíkmi dopravy.

 

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Autá stáli podľa vyjadrení motoristov v oboch smeroch v kolónach od 15 do 60 minút busybox. Padali otázky prečo nepracujú cestári v noci, keď je intenzita dopravy nižšia. Aký je harmonogram prác, kedy cestári pracujú a akú majú pracovnú dobu, sme sa pýtali Juraja Marka, riaditeľa oblasti Juh spoločnosti Swietelsky – Slovakia, ktorá rekonštrukciu realizuje Japanese app. Odpoveď konkrétnu odpoveď sme nedostali s odkazom, že k stavbe sa vyjadruje investor, teda Trnavský samosprávny kraj. 

Obrátili sme sa tak na TTSK 한국 신문 다운로드. „Ako sme avizovali, v prípadoch, keď si to bude vyžadovať charakter rekonštrukčných prác, bude doprava riadená tzv. regulovčíkmi dopravy free font in Hangul. V ostatných prípadoch je doprava od štvrtka riadená svetelnou dopravnou signalizáciou, aby bol zabezpečený čo najplynulejší priebeh cestnej premávky,“ vyjadril sa Miroslav  Knap, riaditeľ  Odboru stratégií a projektov TTSK full version of Internet Explorer 8.

Podľa jeho odpovede je úlohou spoločnosti, ktorá realizuje tento projekt,  ukončiť stavebné práce v zmluvne stanovenom termíne. „Presná pracovná doba pracovníkov, ako aj harmonogram konkrétnych rekonštrukčných prác, je v kompetencii realizátora opravy Download computer music. Trnavská župa samozrejme priebeh opráv sleduje. Na spoločnosť, ktorá realizuje opravy cesty, sme v rámci kontrolného dňa požiadali, aby práce mali, v rámci možností, čo najmenší dopad na priebeh plynulosti cestnej premávky,“ dodal M Free in Spanish. Knap.
-th-

REKLAMA