Connect with us

Aktuality

Dlho očakávané logo Rezortu Piešťany sa objavilo na veľtrhu v Brne

Published

on

Reklama

Po viac než troch mesiacoch od vyhlásenie súťaže o najlepší návrh, začína oblastná organizácia cestovného ruchu používať svoje logo. Dlho očakávanú grafickú značku môžete vidieť medzi prvými, ešte pred jej oficiálnou premiérou na veľtrhu ITF Slovakia Tour.

[singlepic id=39259 w=320 h=240 float=left] Na podujatí Brno Go Region Tour, ktoré sa uskutočnilo počas uplynulého víkendu na výstavisku v moravskej metropole, si ho všimol náš čitateľ. V stánku Slovenskej agentúry pre cestovný ruch mal na tomto veľtrhu zastúpenie hotel Máj, ktorý je zakladajúcim členom Rezortu Piešťany.

Reklama

Symbol pozostáva z grafickej skratky znázorňujúcej písmená RP. Tie sú doplnené o tvar znázorňujúci postavu. Použitá je kombinácia oficiálnych farieb mesta Piešťany – žltá a modrá. Podľa podmienok súťaže malo logo vystihovať Rezort Piešťany ako symbol zdravého životného štýlu.

Odmena pre autora víťazného návrhu,  ktorý koncom minulého roka vybrali zástupcovia zakladajúcich členov, bola 200 eur. Rezort zatiaľ jeho meno nezverejnil. Samotné logo ani výsledky súťaže neboli oficiálne prezentované. Podľa posledných informácií od riaditeľky organizácie Kataríny Hallovej bude logo použité na veľtrhu ITF Slovakiatour ako súčasť vizuálu prezentačného stánku a na časti propagačných materiálov. Podujatie, na ktorom sa mesto, kúpele a niektoré hotely prezentujú každoročne, štartuje vo štvrtok 24. januára v bratislavskej Inchebe.

Reklama

Svoj názor na symbol, ktorý slúži na propagáciu nášho regiónu, môžete vyjadriť v ankete pod článkom. Čoskoro prinesieme aj názory odborníkov z oblasti grafického dizajnu.

[poll id=“7″]

Text a foto: red

Populárne články