Úvod Aktuality Dlho očakávané logo Rezortu Piešťany sa objavilo na veľtrhu v Brne

Dlho očakávané logo Rezortu Piešťany sa objavilo na veľtrhu v Brne

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Po viac než troch mesiacoch od vyhlásenie súťaže o najlepší návrh, začína oblastná organizácia cestovného ruchu používať svoje logo 신나는 힙합 다운로드. Dlho očakávanú grafickú značku môžete vidieť medzi prvými, ešte pred jej oficiálnou premiérou na veľtrhu ITF Slovakia Tour.

[singlepic id=39259 w=320 h=240 float=left] Na podujatí Brno Go Region Tour, ktoré sa uskutočnilo počas uplynulého víkendu na výstavisku v moravskej metropole, si ho všimol náš čitateľ for you. V stánku Slovenskej agentúry pre cestovný ruch mal na tomto veľtrhu zastúpenie hotel Máj, ktorý je zakladajúcim členom Rezortu Piešťany.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Symbol pozostáva z grafickej skratky znázorňujúcej písmená RP vst 다운로드. Tie sú doplnené o tvar znázorňujúci postavu. Použitá je kombinácia oficiálnych farieb mesta Piešťany – žltá a modrá. Podľa podmienok súťaže malo logo vystihovať Rezort Piešťany ako symbol zdravého životného štýlu 50가지 그림자.

Odmena pre autora víťazného návrhu,  ktorý koncom minulého roka vybrali zástupcovia zakladajúcich členov, bola 200 eur. Rezort zatiaľ jeho meno nezverejnil windows 10 소프트웨어 다운로드. Samotné logo ani výsledky súťaže neboli oficiálne prezentované. Podľa posledných informácií od riaditeľky organizácie Kataríny Hallovej bude logo použité na veľtrhu ITF Slovakiatour ako súčasť vizuálu prezentačného stánku a na časti propagačných materiálov 영화 만들기 다운로드. Podujatie, na ktorom sa mesto, kúpele a niektoré hotely prezentujú každoročne, štartuje vo štvrtok 24. januára v bratislavskej Inchebe.

Svoj názor na symbol, ktorý slúži na propagáciu nášho regiónu, môžete vyjadriť v ankete pod článkom 자소서 다운로드. Čoskoro prinesieme aj názory odborníkov z oblasti grafického dizajnu.

[poll id=“7″]

Text a foto: red

REKLAMA