Úvod Aktuality Dievčatko sa zľaklo obnažujúceho sa muža

Dievčatko sa zľaklo obnažujúceho sa muža

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na našej Facebookovej stránke sa objavil komentár čitateľa, podľa ktorého piatačka z Piešťan minulý štvrtok pri čakaní na mamu na zastávke pri škole zažila nepríjemný šok, keď sa pri nej objavil muž a začal onanovať Free Windows xp. Muža zadržali policajti, po výsluchu ho však na pokyn prokurátora pustili. Podľa nepotvrdených zdrojov sa vraj bránil tým, že bol opitý a chcel sa iba vymočiť 빌리진 다운로드.

„Dávam do pozornosti,“ píše čitateľ vo svojom komentári. „ Vo štvrtok 5.6.2016 na zástavke pri zš okolo 12:30 čakalo dievča, žiačka 5 Paint 3D download. triedy na mamu na zástavke. Objavil sa pri nej muž a začal on…vať. Dievčatko utekalo do školy a on ju naháňal až tam. Bola zavolaná polícia, muž bol zadržaný Sublime Text3. Poviete si chvála bohu, že sa nikomu nič nestalo a už je pokoj. OMYL !!!! Za 2 hodiny bol vonku. Muž je z okolia PN. Tento príspevok nie je hoax…“

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Podľa ďalších informácií, ktoré sme dostali z nepotvrdených zdrojov, sa vraj mladík bránil, že je opitý a chcel sa iba vymočiť. Čitateľ, ktorý pridal komentár, tvrdí, že je to hlúposť a vraj ho do policajného auta nakladali so stoporeným penisom 발리에서 생긴일 다운로드. Ako však sám potvrdil, svedectvo má iba „z druhej ruky“. O informáciu sme požiadali aj riaditeľku školy, tá ale v tom čase nebola v práci 타임 패러독스 다운로드. Po preverení situácie sa k prípadu nechcela vyjadriť a odkázala nás na políciu.

Krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová nám poslala toto stanovisko: „Polícia muža po nahlásení skutku  zadržala a umiestnila do cely policajného zaistenia Download the aviator. Doteraz sa nepotvrdilo, že by sa dopustil sexuálneho exhibicionizmu. Na základe rozhodnutia prokurátora bol muž zo zadržania prepustený v piatok v obedných hodinách.“ Polícia prípad vyšetruje ako výtržníctvo Free download of Black Priests. Podľa paragrafu 364 trestného zákona mu pri preukázaní viny hrozí pol roka až tri roky nepodmienečne.

Keďže ide o citlivú tému, aby sme predišli šíreniu poplašnej správy, kým nemáme podrobnejšie správy, komentár na FB sme skryli, neuvádzame mená ani názov školy a k tomuto článku nepovoľujeme ďalšie komentáre. Ak máte o tom, čo sa stalo, nejaké bližšie informácie, dajte nám vedieť na adresu redakcia@pnky.sk 마이크로소프트 오피스 2016 다운로드.

Podobné prípady sa na školách stávajú častejšie, riaditeľka nemenovanej ZŠ nám potvrdila, že pred niekoľkými rokmi riešili problém s mladým mužom, ktorého viackrát našli priamo v budove školy, kde sa sexuálne ukájal Samsung Restore Solution. Po spolupráci s políciou sa im ho podarilo spacifikovať a viac sa do budovy neodvážil.

-red-, ilustr. foto: archív

REKLAMA