Úvod Aktuality Detské ihrisko Žihadielko dnes slávnostne otvorili

Detské ihrisko Žihadielko dnes slávnostne otvorili

REKLAMA

V sobotu 19. augusta o 10. hodine bolo na Vážskej ulici otvorené detské ihrisko Žihadielko. Deti spolu s primátorom mesta Milošom Tamajkom a predstaviteľmi spoločnosti Lidl slávnostne prestrihli pásku 또 오해영 2회 다운로드. Najmenší sa ihneď rozbehli do areálu ihriska a začali skúšať najrôznejšie herné prvky. Za absolvovanie zábavných aktivít získavali pečiatky 에버레스트 다운로드. O 11. hodine odštartovali svoje vystúpenie televízni Trpaslíci, ktorí si spolu s deťmi zaspievali aj zatancovali.

Pripomeňme, že Piešťany vyhrali detské ihrisko Žihadielko s 84 130 hlasmi v kategórii miest s 23 000 až 34 999 obyvateľmi 퀵타임 플레이어 다운로드. Hodnota jedného detského ihriska je približne 87-tisíc eur. Práce na budovaní ihriska sa začali 9. augusta.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Buenos pizza  burger
Chlapci na panvici
Knebl
PN Taxi

Ihrisko Žihadielko je určené pre deti od 2 do 12 rokov 라이트룸6 다운로드. Jeho rozmer je 16 x 20 m a nachádza sa na ňom až osem herných prvkov. Ihrisko je rozdelené do dvoch zón podľa veku detí – 2 až 6 rokov a 6 až 12 rokov future section on the other side of the border. Tomu sú prispôsobené aj dopadové plochy: pre menšie deti to je liata guma, pre väčšie štrk. Deti sa budú môcť zahrať na dvoch hradoch, pieskovisku, kolotoči, hojdačkách či prevažovadlách Free nursery rhyme download. Všetky herné prvky sa nesú vo veselých a hravých motívoch s podobizňami Včielky Maje a jej kamarátov. Na ihrisku sa nachádzajú aj lavičky a stojan na bicykle Download the business registration card.

Pozrite sa, ako to vyzeralo na otvorení ihriska:

-vv-

REKLAMA