Úvod Aktuality Deti zo ZŠ M. R. Štefánika budú mať prázdniny o týždeň dlhšie

Deti zo ZŠ M. R. Štefánika budú mať prázdniny o týždeň dlhšie

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Deti zo ZŠ M. R. Štefánika budú mať prázdniny o týždeň dlhšie. Môže za to výmena okien, ktorú na škole začali len týždeň pred koncom prázdnin Tea Story video.

Riaditeľ Kamil Moravčík vyhlásil pre žiakov podľa zverejneného dokumentu riaditeľské voľno už 10 Far East Broadcasting. augusta. Už vtedy bolo vzhľadom na procesy jasné, že práce na výmene okien budú prebiehať aj v prvý septembrový týždeň. Počas prvého septembrového týždňa nebude v prevádzke ani  školský klub detí a ani výdajná školská kuchyňa. Slávnostné otvorenie školského roka sa na tejto piešťanskej škole uskutoční v pondelok  11 windows vista. septembra 2017.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Na škole sa plánovala čiastočná výmena okien, podobne ako vlani. Pri zmene rozpočtu na MsZ 20. júna bola však rozpočtová položka navýšená, takže bolo možné vymeniť všetky zostávajúce okná Download Angry Angry. Na margo posunu začiatku školského roka sa pre TV Markíza, ktorá o tejto situácii informovala vo svojej reportáži, sa vyjadrila aj hovorkyňa piešťanskej radnice Eva Bereczová: „Proces verejného obstarávania a výberu nového dodávateľa chvíľočku u nás trval, takže preto sa posunulo otvorenie začiatku nového školského roka.“

-th- Video: TV Markíza

REKLAMA