Úvod Aktuality Deti si zasúťažili v dopravných predpisoch

Deti si zasúťažili v dopravných predpisoch

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Parkovisko pred futbalovým štadiónom v piatok 5. júna ožilo predškolákmi zo siedmych materských škôl, ktorí si zasúťažili o titul najlepšieho Predškoláčika – Dopraváčika 위기의 주부들 다운로드. Podujatie pre deti zorganizovala škôlka na Valovej ulici, respektíve jej elokované pracovisko na Detvianskej v spolupráci s Mestskou políciou Piešťany Download the curious scab. Titul nakoniec získali škôlkari z Považskej ulice, nasledovaní na druhom a treťom mieste predškolákmi z Detvianskej a Valovej ulice.

IMG_9807_resize
Podujatie bolo realizované v rámci projektu “Sebaisté dieťa v doprave“, s ktorým materská škola na Detvianskej ulici uspela v grantovom programe nadácie Volkswagen Slovakia a vďaka odsúhlasenému príspevku bude môcť vybudovať pre deti vo svojich priestoroch dopravné ihrisko 화유기 대본 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

IMG_9785_resize„Myslím si, že deti sa na cestách vedia správať veľmi vzorne, niekedy dokonca lepšie ako dospelí a v mnohom by sme sa od nich mohli poučiť,“ povedala Viera Husáková z referátu prevencie kriminality mestskej polície 아이폰 구글 드라이브 동영상 다운로드.

IMG_9900_resizeTrojčlenné tímy predškolákov predviedli svoje teoretické znalosti dopravy, kedy na čas vyfarbovali rôzne dopravné situácie a odpovedali na položené otázky 네이버 굿 다운로드. Po nich nasledovala praktická časť, kedy na pripravenej dráhe demonštrovali ako správne prechádzať po prechode pre chodcov. Následne predviedli svoje zručnosti pri jazde na bicykli, napríklad slalom, znalosť dopravných značiek a správne reakcie na semafore Minecraft 1.5.2 Forge.

IMG_9942_resizeOkrem samotnej súťaže, ktorou deti sprevádzali členovia mestskej polície si užili aj ukážku policajného auta, hasičské zručnosti a prostriedky mestskej polície forza horizon 3. Dobrou správou je tiež to, že v priestoroch Materskej školy na Detvianskej ulici bude vďaka grantu spoločnosti Volkswagen Slovakia v tomto roku vybudované dopravné ihrisko pre všetky škôlky v meste Ccna dump download. Organizácia podujatia pre deti bola jedna z podmienok spoločnosti pre udelenie príspevku. Martina Drličková Rojková na projekte pracovala rok a uspela s ním spolu so šestnástimi ďalšími spomedzi 162 zaslaných žiadateľov i swear 다운로드. Piešťany budú tak mať prvý krát od roku 1991 stabilný priestor pre dopravné ihrisko.

IMG_9712_resize
„V našich výchovno- vzdelávacích plánoch máme množstvo cieľov, ktoré plníme v rámci dopravnej výchovy 패킷 트레이서 6.1 다운로드. Naozaj je potrebné, aby sa deti cítili na uliciach sebaisto a myslím si, že je veľmi dôležité, aby už v takomto predškolskom veku vedeli o doprave čo najviac,“ povedala iniciátorka úspešného projektu Martina Drličková Rojková.

-lt-

 

REKLAMA