Connect with us

Aktuality

Desiatky áut na Ulici M. Bela majú prepichnuté gumy

Published

on

Reklama

Vodiči zo sídliska Adam Trajan, ktorí chceli dnes ráno použiť svoje autá, čakalo nepríjemné prekvapenie. Neznámy páchateľ prepichol pneumatiky vozidlám na časti Ulice Mateja Bela. Podľa našich informácií sú poškodené desiatky automobilov. 

[singlepic id=50973 w=560 h= float=center]

Reklama

Ľudia, ktorí dnes dopoludnia museli vymieňať kolesá, nenachádzali v súvislosti s týmto činom slová. „Čo mám k tomu povedať? Ruky by som mu dolámal,“ hneval sa jeden z majiteľov poškodených vozidiel. Spolu ich bolo vyše 40. Niektoré majú prepichnuté hneď dve pneumatiky.

Invalidnému dôchodcovi pomáhali s výmenou kolies susedia. Všetci sú nepríjemne prekvapení, niektorí sa pýtajú, či majú začať organizovať domobranu.

Reklama

„Neviem, kde sú policajti. Sused im volal a povedali mu, aby im poškodené koleso priviezol, ale nakoniec povedali, že prídu,“ sťažoval sa jeden z vodičov. Iný vyzval kompetentných, aby na sídlisku Adam Trajan zabezpečili kamerový systém: „Nie je to len o prepichnutých gumách, autá sa tu kradnú pravidelne.“

Zatiaľ sa nenašiel nikto, kto by mohol polícii pomôcť nájsť páchateľa. Ten konal zrejme v skorých ranných hodinách a až na výnimky si vybral autá stojace iba na jednej strane vozovky.

Text: Martin Palkovič Foto: Lucia Haringová, mp

Populárne články