REKLAMA

V piatok 13. októbra od 10. do 12. hodiny prebiehala pri zimnom štadióne na Hlbokej ulici dopravná akcia. V rámci Dňa bielej palice členovia Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska v spolupráci so štátnymi policajtmi zisťovali, koľko vodičov zastaví pred priechodom pre chodcov figurantovi s bielou slepeckou paličkou v ruke Nero BurningRom 7 download.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

V priebehu takmer dvoch hodín prešiel figurant s asistentom cez cestu dovedna 178-krát Sudden Strike 2. Pred priechodom pre chodcov zastavilo 174 vodičov, zvyšní štyria chodcov nezaregistrovali. Neďaleko stojaci dopravní policajti takýchto vodičov napomínali 새벽 기도 음악 다운로드.

Pre porovnanie, vlani z 314 áut zastavilo 298, teda 96 percent. „Myslím si, že ide to k lepšiemu, ale všimli sme si, že ak šoféri zbadajú skupinku ľudí, tak si zapínajú pás, odložia telefón previous version of TeamViewer. Nájdu sa všelijakí, ale všetka česť tým, ktorí sú ohľaduplní, zastavia a venujú sa za volantom tomu, čomu sa majú venovať, aby sa nestávali nehody,“ povedala dobrovoľníčka Eva Pastorková z Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska hbase.

Viete, ako sa správať, ak zbadáte nevidiaceho či slabozrakého chodca 노을 꿈 다운로드? Ak nie, pomôže vám video, ktoré pripravila Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska.

-text, foto a video: vv; edukačné video: UNSS

REKLAMA