Connect with us

Aktuality

Darovali tisícku, knihy aj novú práčku

Published

on

Reklama
Reklama

Hoci niektorým z nás osud nadelil viacero životných skúšok, nie je nutné, aby nimi prechádzali sami. Všetci môžeme svoje okolie podporiť a ak je naša podpora adresná, dostane sa tak práve tam, kde uľahčí život. Svoje o tom vedia aj Piešťanky z Medzinárodného klubu žien PIWC, ktoré v rámci svojej charitatívnej činnosti konajú dobro pre rodiny z nášho mesta a okolia.

[singlepic id=38694 w=320 h=240 float=center]

Naposledy v piatok 21. decembra dopoludnia odovzdali v Piešťanskom informačnom centre rodine Tomovej z Piešťan výťažok vo výške 1053 eur z Vianočného bazára, ktorý sa konal 8.12. v Kursalone. Ich dcéra Monika je nevidiaca a telesne postihnutá a peniaze použijú na liečenie v Adeli centre. K tisícke pridali aj 120 € zo vstupného organizátorky módnej prehliadky Piešťany Fešn (17.11. v Kursalone).

Ako uviedla členka výboru PIWC Alena Vráblová, z ďalších podujatí nazbierali peniaze i na praktický, ale o to potrebnejší nečakaný vianočný darček – novú práčku pre osemdetnú rodinu Jaššových z Piešťan.

Reklama

K piešťanským ženám sa potom pridala i garantka projektu Otvor srdce daruj knihu – Alžbeta Žofajová, ktorá odovzdala aj 103 kníh pre deti zo štyroch základných škôl a Detského domova. Účastníkom odovzdávania, ktorí si aj v uponáhľanom predvianočnom čase našli pár chvíľ na dobrú vec, deti zo Spojenej školy zarecitovali.

[nggallery id=2089]

(ad)

 

Populárne články