Connect with us

Aktuality

Ďalšia nehoda s chodcom v Trnave, chlapec si pri nej zlomil nohu

Published

on

Reklama
Reklama

Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody, ktorá sa stala dnes ráno v Trnave na ulici V. Clementisa. Auto zrazilo osemročného školáka, ktorý sa náhle pustil prechádzať cez priechod. Chlapec skončil v nemocnici so zlomeninou nohy.

sanitka prechod zilinska„Ráno 07.20 h došlo na priechode pre chodcov k stretu 8-ročného chlapca s autom Škoda Octávia. Malý školák bol v sprievode 12- ročnej sestry. Obaja čakali pred priechodom pre chodcov na Ulici V. Clementisa, keď chlapec náhle vstúpil na cestu,“uvádza v tlačovej správe hvorokyňa Krajského riaditeľstva policajného zboru Mária Linkešová.  Vodička, ktorá práve prechádzala autom po Ulici V. Clementisa smerom na Spartakovskú už nestihla zastaviť. „Po nehode bol chlapec prevezený so zlomeninou nohy do trnavskej nemocnice. Polícia alkohol pri nehode nezistila. Mieru zavinenia polícia zisťuje,“ doplnila hovorkyňa.
V tomto týždni je to už druhá nehoda, kedy prišlo v Trnave k stretu auta s chodcom. Pri zrážke s taxíkom prišiel v utorok 2. februára 58-ročný Trnavčan o život. Polícia žiada prípadných svedkov oboch nehôd, aby poskytli akékoľvek relevantné informácie  na policajné číslo 158.

Zdroj: TS KRPZ, ilustr. foto: archív

Reklama

Populárne články