Úvod Aktuality Ďalšia nehoda na rekonštruovanom nadjazde ponad diaľnicu

Ďalšia nehoda na rekonštruovanom nadjazde ponad diaľnicu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V piatok 17. septembra došlo k ďalšej dopravnej nehode na rekonštruovanom nadjazde ponad diaľnicu medzi Piešťanmi a Trebaticami. Tento raz bol príčinou havárie alkohol, avšak pre neprehľadné značenie sa tu v uplynulých dňoch odohralo viacero stretov automobilov ie9 파일 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Pri ostatnej nehode 45 ročný muž v noci nezvládol na mokrej ceste riadenie a s autom BMW narazil najskôr do značky a oplotenia old version of The Kingdom of the Wind. „Zastavil ho až náraz do zaparkovaného auta Fiat, ktoré potom odhodilo do odstaveného bagru. Pri nehode sa vodič zranil a do nemocnice ho previezla privolaná RZP Angry ip scanner. Policajti mu v dychu namerali neuveriteľné 2,5 promile alkoholu,“ informovali zástupcovia Krajského riaditeľstva policajného zboru v Trnave Kim's Black Box.

Rekonštrukcia diaľničného nadjazdu prebieha už niekoľko týždňov. Za ten čas tu došlo k viacerým dopravným nehodám. Vodiči hovoria, že úsek je neprehľadný a zle značený free theme of WordPress. Podľa dostupných informácií sa pracuje na zlepšení situácie a novom značení, ktoré by malo problém vyriešiť.

Podľa dopravného analytika Jozefa Drahovského sa nehody sa stávali, stávajú aj budú stávať, pokiaľ sa vždy ukončia tak, že na vine sú vodiči a nie správca komunikácie, dopravný projektant, firma realizujúca značenie. „Napríklad aj Bratislave sa nechtiac podarilo autá poslať do protismeru na čelnú zrážku na základe nesprávneho dopravného značenia. Bolo len náhoda a veľké šťastie, že nikto nezomrel,“ dodal J. Drahovský.

 

-red- Foto: KR PZ v Trnave

 

REKLAMA