Úvod Aktuality Cyklistické preteky Okolo Slovenska aj cez okresy Hlohovec a Trnava. V nedeľu...

Cyklistické preteky Okolo Slovenska aj cez okresy Hlohovec a Trnava. V nedeľu rátajte s dopravnými obmedzeniami

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Policajti dopravnej a dopravnej polície budú v nedeľu 19. septembra aj počas tohtoročnej záverečnej 4. etapy nápomocní organizátorom pri zabezpečení 65 Watch Twitch Broadcast replay download. ročníka medzinárodných cyklistických pretekov Okolo Slovenska. Dopravné obmedzenia sa dotknú vodičov v okresoch Hlohovec a Trnava.

okr one mail. HLOHOVEC v čase od 12.30-13.40 h

– Merašice, Dolné Trhovište, Hlohovec, Horné a Dolné Zelenice

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

okr. TRNAVA v čase od 13.20 – 14.50 h

– Šúrovce, Zavar, Trnava, Ružindol, Borová, Dlhá, Košolná, Suchá nad Panoru, Zvončín s ukončením v centre mesta Trnava

Počas prejazdu cyklo pelotónu bude každý úsek po trase uzavretý na nevyhnutne potrebný čas, približne na 30 min loadrunner. Výnimku bude tvoriť samotné mesto Trnava, kde polícia z dôvodu opakovaného príjazdu cyklistov do centra, uzavrie Ulicu Rybníkovú s ulicou Zelený kríčok a priľahlé uličky, ktoré ústia na túto ulicu do cca 15.00 h thumb mp3. Návštevníci ale aj Trnavčania preto musia rátať, najmä v centre mesta, s obmedzením.

Polícia žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby rešpektovali pokyny jej členov ako aj ostatných osôb, ktorí budú zabezpečovať priebeh cyklistických pretekov a nedeľný program si v poobedných hodinách prispôsobili plánovaným dopravným obmedzeniam psp 정펌 다운로드.

„Rovnako žiadame najmä obyvateľov obcí, resp. majiteľov domácich zvierat, aby si riadne zabezpečili dvory, výbehy, oplotenia a zabránili tak ich neželaným útekom priamo pod kolesá pretekárov,“ dodáva ária Linkešová hovorkyňa KR PZ Trnava.

TS KR PZ Trnava / red Ilustr. foto. -lt-

REKLAMA