Connect with us

Aktuality

Cyklisti sa môžu tešiť na raňajky na Kolonádovom moste

Slovenský cykloklub srdečne všetkých pozýva na Raňajky pre cyklistov, ktoré sa uskutočnia už 9. júna 2023 pri meteorologickej stanici pri Kolonádovom moste v Piešťanoch. Raňajky sa budú podávať od 7:00 do 10:00 hodiny alebo do „vypapania“ zásob.

Published

on

Reklama
Reklama

V rámci Raňajky pre cyklistov bude tak ako minulý rok, i tento, pre cyklistov, kolobežkárov, korčuliarov, ale i chodcov pripravené drobné občerstvenie, káva, čaj či minerálka.

Raňajky predstavujú základ pre úspešný štart do nového dňa. Tohto hesla sa držia i v Slovenskom cykloklube. Cyklisti sa môžu tešiť na sladké i slané raňajky z ponuky lokálnych pekární. Tento rok pribudnú tiež nátierky s čerstvým rožkom alebo bagetkou. Samozrejme, nebude chýbať ovocie a voňavá káva od partnera podujatia Pražiareň kávy Classic coffee, so sídlom v Piešťanoch.

„Veľmi nás potešila minuloročná pozitívna nálada, ktorá počas celého rána vládna v našom stánku. To bol i podnet k tomu, aby sme z tohto mini podujatia urobili tradíciu. Rozhodli sme sa pre skorší termín pri príležitosti kampane Do práce na bicykli a pevne veríme v hojnejšiu účasť piešťanských cyklistov. Všetci sú srdečne vítaní,“ uviedla Lucia Bagová, organizátorka podujatia.

Touto cestou chce Slovenský cykloklub robiť i osvetu o svojej dlhoročnej činnosti, ktorú desiatky rokov vykonáva práve z Piešťan, kde má dodnes svoju centrálu. Slovenský cykloklub zastrešuje značenie sietí cykloturistických trás naprieč Slovenskom. V stánku sa tak môžete dozvedieť zaujímavé informácie z oblasti cykloturistiky a cyklistiky.

Reklama

TS Slovenský cykloklub / red

Populárne články