Úvod Aktuality Covid-19: Vážne chorým odoberie vzorky mobilná jednotka

Covid-19: Vážne chorým odoberie vzorky mobilná jednotka

REKLAMA
Download cryea.dll

Trnavský samosprávny kraj spustil službu, ktorá je určená pre najohrozenejšie skupiny obyvateľstva. O tom, ku komu mobilnú odberovú jednotku vyšlú, rozhoduje regionálny úrad verejného zdravotníctva StarCraft Infinite Map.

Mobilná odberové jednotka slúžiaca na odber vzoriek potrebných pri testovaní na ochorenie Covid-19 začne na území Trnavského samosprávneho kraja (TTSK) slúžiť v stredu 6 구글플레이스토어 apk 다운로드. mája. Jej posádku vyšlú k ľuďom s oslabenou imunitou alebo s chronickým ochorením, ak pohyb mimo domácnosti pre nich predstavuje riziko.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Regionálny úrad verejného zdravotníctva nahlási požiadavku na odber biologického materiálu, župa zabezpečí odber a odvoz do laboratórií,“ informoval dnes predseda TTSK Jozef Viskupič a dodal, že posádku mobilnej odberovej jednotky tvoria dobrovoľníci – študenti medicíny 애국전선 다운로드. Vzorky budú voziť do laboratórií v Bratislave a v Piešťanoch.

Mobilná odberová jednotka bude slúžiť obyvateľom celého Trnavského kraja, ktorí nemôžu zo zdravotných dôvodov prísť na bežné odberné miesta 올인포커 다운로드. Jedno z nich je od konca apríla aj pred piešťanskou poliklinikou.

Text a foto: Martin Palkovič

REKLAMA