Úvod Aktuality Covid-19: V stredu pribudlo takmer 800 prípadov, platia nové opatrenia

Covid-19: V stredu pribudlo takmer 800 prípadov, platia nové opatrenia

REKLAMA

Na Slovenku pribudlo za uplynulý deň rekordných 797 pozitívnych prípadov koronavírusu, urobených bolo 9 170 testov, čo je taktiež doterajší rekord 일루전 다운로드. Informoval o predseda vlády Igor Matovič, údaje za jednotlivé okresy zatiaľ nie sú známe.

Od štvrtka 1. októbra platia na Slovensku nové protiepidemické opatrenia, ktoré vydal Úrad verejného zdravotníctva SR 콘에어 다운로드. Povolené sú len hromadné podujatia do 50 osôb vrátane organizátorov a účinkujúcich. To znamená, že ak bude účinkujúcich alebo športovcov 50, podujatie sa musí zaobísť bez divákov 트윈폴리오 다운로드. Počas predstavení je zakázané jedenie a pitie nápojov, platí šachovnicové sedenie v každom druhom rade.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Aj naďalej sú zakázané hromadné podujatia v prevádzkach verejného stravovania 슈퍼버니맨 pc 무료 다운로드. Nesmú sa konať ani svadobné oslavy, plesy, kary, stužkové slávnosti.

Výnimku zo zákazu konania hromadných podujatí majú zasadnutia a schôdze orgánov verejnej moci, mestské a obecné zasadnutia sa preto môžu uskutočniť 카티아 도면 다운로드.

Do obchodov je stále možný vstup iba s prekrytým nosom a ústami, pri vchode si treba dezinfikovať ruky alebo použiť jednorazové rukavice. Počet zákazníkov v jednom okamihu nesmie prekročiť koncentráciu jeden zákazník na 10 metrov štvorcových predajnej plochy.

Prevádzky verejného stravovania môžu byť otvorené len do 22.00 h. Výnimku majú donáškové služby a výdaj cez okienko. Jedlá a nápoje je možné konzumovať výhradne postojačky.

Zdroj: Ministerstvo zdravotníctva SR

REKLAMA