Úvod Aktuality Covid-19: Mestský krízový štáb prijal ďalšie opatrenia

Covid-19: Mestský krízový štáb prijal ďalšie opatrenia

REKLAMA

Okres Piešťany je aktuálne na mape zobrazujúcej rizikovosť jednotlivých regiónov vyznačený oranžovou farbou. V pondelok pribudli štyri nové prípady hp 로드러너 다운로드.

Na Slovensku v pondelok stúpol počet testovaných na ochorenie Covid-19 o 320 ľudí, testov bolo v tento deň ukončených 3 750. V okrese Piešťany zaznamenali hygienici v pondelok štyri nové prípady Smash Bros. Informovalo o tom ministerstvo zdravotníctva s tým, že na Slovensku zomrelo v súvislosti s pľúcnou formou Covid-19 už 55 ľudí.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Piešťanské Gymnázium Pierra de Coubertina oznámilo, že na základe Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Trnave bude vyučovanie v dvoch triedach prebiehať do 10 크롬 사이트 다운로드. októbra dištančnou formou, ale žiaci ostatných tried pokračujú v riadnom vyučovaní.

Vzhľadom k zhoršujúcej sa epidemiologickej situácii je do pondelka 5 안드로이드 os 다운로드. októbra pozastavená pravidelná záujmová činnosť Centra voľného času Ahoj.

Radnica žiada klientov Mestského úradu Piešťany, uprednostnili telefonickú alebo elektronickú formu komunikácie, pokiaľ nie je nutná osobná návšteva 가상 악기 다운로드. Každému, kto príde na mestský úrad osobne, budú merať telesnú teplotu. Mesto zároveň obnovuje činnosť dobrovoľníkov, ktorí na jar pomáhali najviac ohrozeným skupinám obyvateľstva.

Zdroj: piestany.sk / Ministerstvo zdravotníctva SR

REKLAMA