Úvod Aktuality Čistenie ulíc si vyžaduje súčinnosť obyvateľov, je potrebné aby preparkovali autá

Čistenie ulíc si vyžaduje súčinnosť obyvateľov, je potrebné aby preparkovali autá

REKLAMA

Strojné čistenie ulíc, kde na okrajoch komunikácií parkujú väčšie množstvá áut, sa rozbehne o týždeň. Vlani sa takéto čistenie uskutočnilo na ulici A game to survive the nuclear war. Hlinku a niektorí vodiči nerešpektovali dopravné značenie, čo potom celú akciu značne sťažilo. Tento rok začne čistenie 16. marca na ulici A Froome2. Trajana.
IMG_0782Iniciátorom precíznejšieho čistenia ulíc bol vlani poslanec mestského zastupiteľstva Juraj Brna a apeloval na pokračovanie aj tento rok 즐거운 인생 다운로드. Služby mesta Piešťany v spolupráci s mestskou políciou, tak plánujú vyčistiť komunikácie a parkovacie plochy na sídlisku A. Trajan, na Staničnej ulici, ako aj na vybraných uliciach na Floreáte a sídlisku Juh 또 오해영 2회 다운로드.

Na vytypovaných uliciach a parkovacích plochách budú vopred osadené oznamovacie tabule, v ktorých dňoch a v ktorom čase sa bude čistenie vykonávať 에버레스트 다운로드. Oznámenie bude osadené v dostatočnom časovom predstihu a následne bude doplnené dočasným dopravným značením.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Čistenie bude vykonávané v čase od 8:00 hod 퀵타임 플레이어 다운로드. do 11:00 hod. V týchto časoch žiadame obyvateľov o preparkovanie automobilov a uvoľnenie komunikácií a parkovacích plôch pre efektívne zametanie,“ informoval Peter Fiala, vedúci strediska údržby SMP 라이트룸6 다운로드.

Vlani na ulici A. Hlinku viacerí vodiči nerešpektovali dopravné značenie a nepreparkovali vozidlá, napriek tomu, že mestskí policajti roznášali informačné letáčiky po okolitých domoch a rovnako ich dávali na automobily future section on the other side of the border. Tento rok sa nebudú distribuovať letáky, ale prenosné dopravné značky by mali byť osadené hustejšie a v dostatočnom predstihu, tak aby mali vodiči možnosť zaregistrovať, kedy je  čistenie plánované Free nursery rhyme download.

IMG_0801

Plánované termíny a miesta čistenia komunnikácií:

16 Download the business registration card. 3. A. Trajan pravá strana : kotolňa – otoč MHD
17.3. A. Trajan pravá strana : otoč MHD – kotolňa
21.3. M. Bela pravá strana : piváreň Kveta- otoč MHD
22.3. M. Bela pravá strana : otoč MHD – kotolňa
28.3. Scherera PT Univerzál – výstup na M. Bela
29.3. Scherera výstup na M. Bela – PT Univerzál
4.4. Staničná Žilinská – stanica
5.4. Staničná Stanica – Žilinská
11.4. A. Dubčeka + Vážska
12 .4. Brezová + Komenského + 8.mája

-red- Ilustr. foto: -ad-

REKLAMA