Úvod Aktuality Ceny primátora sa tento rok výrazne zmenia, pribudnú ocenenia i galavečer

Ceny primátora sa tento rok výrazne zmenia, pribudnú ocenenia i galavečer

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Odovzdávanie Cien primátora sa tento rok výrazne zmení, viaceré podujatia budú spojené do slávnostného galavečera, ktorý sa bude konať 6 Immortal Song2 mp3. mája. Priestory Mestského kultúrneho strediska nahradí Dom umenia a namiesto sklenej plakety dostanú víťazi jednotlivých kategórií kovovú sošku symbolizujúcu úspech Geometry dash Dropbox download. Novinky pribudli aj v jednotlivých kategóriách, prvý krát bude udeľované ocenenie Filantrop roka a Miloš Tamajka sa rozhodol vyzdvihnúť za činnosť aj záchranné zložky špeciálnou cenou Čin roka Hi Bailey subtitled download. Verejnosť zase čaká hlasovanie v ankete Najobľúbenejší športovec, ktorým sa môže stať tak jednotlivec, ako člen družstva. Zmeny inicioval poslanec Mestského zastupiteľstva Matúš Kromholc, člen poslaneckého klubu Spoločne pre Piešťany 스플래터 스쿨 다운로드.

17199099_10212275929762510_2077992382_n

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Primátor mesta Piešťany bude tento rok udeľovať ocenia v jedenástich oblastiach 캐시 동영상 다운로드. Medzi kategóriami sú Najúspešnejší dospelý športovec, Najúspešnejší mládežnícky športovec, Najúspešnejší kolektív, Tréner alebo Zaslúžilý pracovník v športe a anketa o Najobľúbenejšieho športovca 초고화질 컴퓨터 배경화면 다운로드. Ocenenie Filantrop roka je určené podnikateľov, ktorým záleží na verejnom dianí v meste Piešťany, Kultúrna osobnosť roka sa udeľuje na základe zásluh a dlhoročnej činnosti v oblasti kultúry a Kultúrny počin roka získa osobnosť za výnimočný počin pre verejnosť v oblasti kultúry ios 13 음악 다운로드.

Nová kategória Čin roka je vyhradená pre ocenenie mestskej i štátnej polície, ale aj hasičských a záchranných zložiek za výnimočný skutok jednotlivca alebo skupiny lg g2 driver. Osobnosťou v environmentálnej oblasti sa bude vyhlásený človek s ekologickým prínosom, podobne tak bude ocenený aj obyvateľ mesta so zásluhami v sociálnej oblasti 원서 pdf 다운로드.IMG_7557_resize

Galavečer v Dome umenia sa bude niesť v slávnostnom duchu a návštevníkov ním bude sprevádzať moderátor Ivan Ďuriš Hancom trial. Každý laureát bude predstavený prostredníctvom krátkeho videa, ktoré priblíži nielen samotného oceneného, ale aj to, prečo si ocenenie primátora mesta vyslúžil. Súčasťou programu bude vystúpenie členov folklórneho súboru Slnečnica, speváčky Karolíny Beňačkovej a žiakov Základnej umeleckej školy, ktorí predvedú baletné vystúpenie. Na konci večera čaká na ocenených a hostí recepcia.

-lt/Zdroj: Mesto Piešťany/Osobnosť mesta Piešťany/foto: archív-

REKLAMA