Úvod Aktuality Cibuľové slávnosti: V Maduniciach tento rok vytvorili obriu zemeguľu

Cibuľové slávnosti: V Maduniciach tento rok vytvorili obriu zemeguľu

REKLAMA

Počas víkendu sa uskutočnili v Maduniciach už 23. Cibuľové slávnosti. Okrem kultúrneho programu, športových zápolení, ohňostroja a sprievodu obcou sa aj tento rok mohli návštevníci tešiť na cibuľový rekord 아이콘 이리오너라 다운로드. Pestovatelia cibule z miestneho družstva vytvorili tento raz cibuľovú zemeguľu.

Slávnosti začali už v piatok diskotékou v amfiteátri mulan subtitles. V sobotu pokračovali cibuľovým rekordom, cibuľovým sprievodom obcou, futbalovým zápasom, hudobný program i ohňostrojom. Návštevníci mohli tiež ochutnať tradičné aj netradičné gastronomické pochúťky z cibule Eclipse font. V kultúrnom programe vystúpil operný spevák Martin Babjak, tanečná formácia The Pastel, Thomas Puskailer so skupinou a zábavychtivých do tanca poháňala do rána hudobná skupina Profil Three Kingdoms 9 pk.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

V nedeľu bol na programe Cibuľový parkúr a rovnako tiež vystúpenie Roba Kazíka. Po vyhodnotení súťaže o najkrajší balkón a najkrajšiu predzáhradku na záver podujatia zahrala skupina Brilax Kang Ho-jung.

Pozrite sa ako to tento rok v Maduniciach vyzeralo aj za účasti župana Jozefa Viskupiča na fotografiách, ktoré nám zaslal Viliam Šuška:

-red-

REKLAMA