Connect with us

Aktuality

Cibuľové slávnosti: V Maduniciach tento rok vytvorili obriu zemeguľu

Published

on

Reklama

Počas víkendu sa uskutočnili v Maduniciach už 23. Cibuľové slávnosti. Okrem kultúrneho programu, športových zápolení, ohňostroja a sprievodu obcou sa aj tento rok mohli návštevníci tešiť na cibuľový rekord. Pestovatelia cibule z miestneho družstva vytvorili tento raz cibuľovú zemeguľu.

Slávnosti začali už v piatok diskotékou v amfiteátri. V sobotu pokračovali cibuľovým rekordom, cibuľovým sprievodom obcou, futbalovým zápasom, hudobný program i ohňostrojom. Návštevníci mohli tiež ochutnať tradičné aj netradičné gastronomické pochúťky z cibule. V kultúrnom programe vystúpil operný spevák Martin Babjak, tanečná formácia The Pastel, Thomas Puskailer so skupinou a zábavychtivých do tanca poháňala do rána hudobná skupina Profil.

Reklama

V nedeľu bol na programe Cibuľový parkúr a rovnako tiež vystúpenie Roba Kazíka. Po vyhodnotení súťaže o najkrajší balkón a najkrajšiu predzáhradku na záver podujatia zahrala skupina Brilax.

Pozrite sa ako to tento rok v Maduniciach vyzeralo aj za účasti župana Jozefa Viskupiča na fotografiách, ktoré nám zaslal Viliam Šuška:

Reklama

-red-

Populárne články