Úvod Aktuality Chartrové lety z Nemecka môžu byť opäť realitou

Chartrové lety z Nemecka môžu byť opäť realitou

Czech Airlines
REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Letecké chartrové spojenie Piešťan s Nemeckom, ktoré v rokoch 2013 a 2014 zabezpečovala cestovná kancelária EuroMed Berlín, chcú jej nástupcovia obnoviť Download Android flash player. Lety boli prerušené aj kvôli tomu, že cestovka zápasila s finančnými problémami. Klientov nakoniec prevzal v januári tohto roka touroperator MediKur-Reisen Berlin, s ktorým dnes spolupracuje aj bývalá dcérska spoločnosť EuroMed Slovensko 아파치 index html 다운로드. Jej konateľ Andrej Klimek už začal rokovania so zástupcami akciovej spoločnosti Letisko Piešťany. Ak sa mu podarí dohodnúť s mestom a krajom na spolupráci, na tento rok naplánujú 12 letov one hand clapping.

Letisko„Na Slovensku máme okolo 1800 hostí ročne, z toho v Piešťanoch asi tisíc dvesto,“ uvádza A Hearthstone background download. Klimek. Tento počet by sa mohol zavedením letov ešte zvýšiť. „Plánujeme 12 letov a predpokladáme asi 55 ľudí na jeden let, čo je približne 660 hostí,“ vypočítava predpokladaný počet prepravených cestujúcich 음성파일 다운로드. Asi 40 percent by mohla tvoriť nová klientela, ktorá navštevovala kúpele v ČR, Poľsku a Maďarsku. Lety zabezpečia ČSA so svojimi strojmi.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Podľa zástupcu cestovnej kancelárie si už dnes ich hostia knihujú pobyty na rok dopredu, v prípade, že cena letenky nebude vyššia ako dvesto eur minecraft 무료 다운로드. Spoluprácu ponúkli aj hotely, ktoré napríklad zabezpečia odvoz klientov z a na letisko. Náklady na jeden let sú však vyššie a presahujú možnosti touroperátora Download Colman. Preto požiadali o spoluprácu organizácie cestovného ruchu v meste a v kraji.

Andrej Klimek tvrdí, že v prípade participácie samosprávy na týchto letoch, sa vynaložené náklady vrátia do mestskej kasy nepriamo niekoľkými spôsobmi, napríklad v podobe dane za ubytovanie webcam viewer. „Pokúsime sa dosiahnuť hranicu 10-tisíc prenocovaní v Piešťanoch,“ kladie si cieľ zástupca cestovnej kancelárie.

O chartrové lety prejavili záujem aj ďalšie spoločnosti, ktoré zastupujú klientov z Izraela či Ruska Download the baseball game. „Ak sa podarí obnoviť spojenie s Berlínom, bude to pre nich rozhodne motivačné,“ myslí si riaditeľ a konateľ EuroMed Slovensko.

-ad-, foto: ad, www.csa.cz

REKLAMA