Úvod Aktuality Cestu pod Červenou vežou čaká rekonštrukcia, potrvá dva mesiace

Cestu pod Červenou vežou čaká rekonštrukcia, potrvá dva mesiace

REKLAMA

Začiatkom mája sa rozbehne rekonštrukcia úseku Topoľčianskej cesty a Cesty J. Alexyho v obci Banka. Práce na oboch úsekoch budú trvať od 1 Sims 4 Hair. mája do 30. júna a realizovať ich bude Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja. Koncom júna by tak mali vodiči jazdiť už po novom asfalte a okolo nanovo osadených dopravných značiek Free spss Hangul edition.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Stavebná úprava sa dotkne úsekov v celej šírke vozovky 웹윤고딕 130 다운로드. Rekonštrukcia oboch úsekov bude zahŕňať odfrézovanie jestvujúceho povrchu vozovky v hrúbke 10 cm, položenie asfaltového betónu v hrúbke 5 cm, aplikáciu asfaltového spojovacieho postreku, položenie ďalšieho druhu asfaltového betónu v hrúbke 5 cm a aplikáciu asfaltového infiltračného postreku, ktorý má eliminovať trhliny. Trvalé vodorovné dopravné značenie má byť osadené do 15 movie Lion. júla.

„Premávka bude striedavo usmerňovaná pre jeden jazdný smer, pričom bude riadená prenosnou cestnou signalizáciou a usmerňovaná prenosným dopravným značením, v prípade potreby aj regulovčíkmi,” uviedol vedúci Odboru cestnej dopravy a pozemných komunikácií Okresného úradu Piešťany Milan Máček right base. Rekonštrukcia cesty II/499 sa bude realizovať v dĺžke 677 metrov (od Krajinského mosta po odbočku na Moravany nad Váhom). Okrem výmeny cestného zvršku bude zo zámkovej dlažby vybudovaný vyvýšený dopravný ostrovček v mieste križovatky s Nábrežím J Kakao Mobile. J. Torkosa (odbočka do kúpeľov).

Práce na ceste II/507 sa dot­knú úseku cesty v dĺžke 2 476 m Download the 2019 calendar. Podľa našich informácií ide o úsek od Krajinského mosta smerom na obec Ratnovce. O podrobnosti vrátane celkových nákladov sme pred dvomi mesiacmi požiadali Správu a údržbu ciest Trnavského samosprávneho kraja aj samotný kraj Tekken Tag Tournament 1 Download. Relevantná odpoveď nám doposiaľ neprišla.

-vv; foto: archív-

REKLAMA