Úvod Aktuality Centrum mesta potrápi vodičov, začína rekonštrukcia Poštovej ulice

Centrum mesta potrápi vodičov, začína rekonštrukcia Poštovej ulice

REKLAMA

Mesto Piešťany plánuje už v piatok 24. novembra rozbehnúť opravu Poštovej ulice, ktorá by mala z rozpočtu odčerpať 47-tisíc eur 윈도우 공식 다운로드. Dodávateľom rekonštrukcie je akciová spoločnosť Cesty Nitra a dokončená by mala byť do 20 dní od začatia stavebných prác. Plochu 1306 metrov štvorcových čaká odfrézovanie povrchovej vrstvy, vyspravenie poškodených častí, výšková úprava vpustí a položenie nového asfaltovo-betónového povrchu coreavc 코덱. V centre mesta pracujú aj zamestnanci piešťanskej spoločnosti EVia, s.r.o., ktorí opravujú žľaby a prahy na Nitrianskej ulici. Vodiči sa tak musia kvôli rekonštrukciám pripraviť na obmedzenia pri jazde centrom mesta, odmenou im však budú pohodlnejšie a bezpečnejšie cesty ps3 gta5 다운로드.

Stav cesty je podľa pasportizácie miestnych komunikácií ohodnotený ako havarijný a užívatelia tohto úseku sa už dlhé roky stretávajú s výtlkmi, trhlinami a nerovnosťami Youtube 360. V tomto období sa opravy dočká aj vozovka Priemyselnej ulice. CESTY NITRA, a.s. odfrézujú, vyspravia a položia nový asfalt v sume 29 330,74 eur vrátane DPH 크롬 xhr 다운로드. Rekonštrukcia by mala trvať približne do polovice decembra.

REKLAMA
Knebl
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
PN Taxi
Sheriff Taxi Piešťany

Obmedzenia kvôli rekonštrukcii prahov a žľabov čakajú aj mestskú hromadnú dopravu

V prvej etape prác sa budú opravovať žľaby situované pri spomaľovacích prahoch Nitrianska – jazdný pruh pred objektom Aupark od okružnej križovatky Teplická – Námestie slobody po okružnú križovatku Nitrianska – Nálepkova slideshare ppt.

Zastávka Nitrianska ulica – Aupark bude dočasne presunutá. Od 23.11.2017 do 6.12.2017 je z dôvodu rekonštrukcie jedného jazdného pruhu ulice Nitrianska v smere od Rázusovej ulice ku Krajinskej ulici presunutá MHD zastávka Nitrianska ul., Aupark:
– pre linky MHD: 4, 8, 18, 14 na Rázusovu ulicu – bar LEONA
– pre linky MHD: 1, 2, 11, 12 na Teplickú ulicu – bočný vchod do OD AUPARK Download adt bundle.
Spoje MHD sú vedené obchádzkovou trasou cez Sládkovičovu a Hollého ulicu.

V uplynulých týždňoch prebehla aj obnova krytu vozovky na Nálepkovej ulici v smere od hlavnej cesty na bývalé staré trhovisko, radnica do tejto opravy investovala 27 132,30 eur Download alt-phone shim. V mieste pripojenia na jestvujúcu vozovku bol povrch zarezaný, po odfrézovaní asfaltového krytu v hrúbke 80 milimetrov a oprave podkladu bol položený nový asfaltový povrch Download chacha 2 together. Práce na tomto rokmi zdevastovanom úseku realizovala rovnako akciová spoločnosť Cesty Nitra.

-lt/Zdroj: www.piestany.sk, imhd.sk/Foto: Mesto Piešťany, lt-

REKLAMA