Úvod Aktuality Časy Matúša Čáka Trenčianskeho na hrade Beckov

Časy Matúša Čáka Trenčianskeho na hrade Beckov

REKLAMA

Zažite jedinečný víkend na hrade Beckov, ktorý Vás zavedie do časov Pána Váhu a Tatier a predstaví život v stredoveku na prelome 12 steelheart 다운로드. a 13. storočia v plnej paráde. Už tento víkend 11. – 12. júla od 10:00 do 17:00 sa môžete tešiť na dvorné dámy, oddaných rytierov, šikovných remeselníkov akými boli napríklad sústruhár, keramikár či krajčír a dobové hry pre deti i dospelých Download the cacao friends font. Nebude chýbať ani dobový tábor s ukážkou zbraní a ochutnávka tých najchutnejších jedál podľa dochovaných receptov, ktoré Vám pripravia šikovné devy download dism.exe.

Kto bol Matúš Čák Trenčiansky? Národný hrdina, ktorý zohral v dejinách slovenského ľudu významnú úlohu, alebo ničomník čo zotročoval svoj ľud subtitles for IM Hero? Počas víkendu Vám predstavíme osobnosť Matúša Čáka Trenčianskeho, takzvaného Pána Váhu a Tatier a zistíme kto naozaj bol.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Sobota 11.7.2015
11:30 Matúš Čák Trenčiansky „Pán Váhu a Tatier“ – kto bol naozaj Matúš 워너원 다운로드? Kam až siahalo jeho panstvo? Vydajte sa spolu s nami na exkurz do života Matúša Čáka Trenčianskeho a prežite čaro histórie.
12:30 Rytiersky turnaj Matúša Čáka Trenčianskeho – interaktívne šermiarsko-divadelné predstavenie v ktorom sa predstaví samotný Matúš a predvedie svoje šermiarske umenie 유니티 패키지 다운로드.
14:30 Strelci a streľkyne – súťaž v lukostreľbe pre návštevníkov
15:30 Šermiari a šermiarky – súťaž v šerme pre návštevníkov
16:30 Rytiersky turnaj Matúša Čáka Trenčianskeho – interaktívne šermiarsko-divadelné predstavenie v ktorom sa predstaví samotný Matúš a predvedie svoje šermiarske umenie Free one piece cartoons.

casy matusa caka 1_resize

Nedeľa 12.7.2015
11:30 Šermiari a šermiarky – súťaž v šerme pre návštevníkov
12:30 Matúš Čák Trenčiansky „Pán Váhu a Tatier“ – kto bol naozaj Matúš Don't starve to iPhone? Kam až siahalo jeho panstvo? Vydajte sa spolu s nami na exkurz do života Matúša Čáka Trenčianskeho a prežite čaro histórie.
14:30 Rytiersky turnaj Matúša Čáka Trenčianskeho – interaktívne šermiarsko-divadelné predstavenie v ktorom sa predstaví samotný Matúš a predvedie svoje šermiarske umenie Master of Farm.
15:30 Strelci a streľkyne – súťaž v lukostreľbe pre návštevníkov
16:30 Rytiersky turnaj Matúša Čáka Trenčianskeho – interaktívne šermiarsko-divadelné predstavenie v ktorom sa predstaví samotný Matúš a predvedie svoje šermiarske umenie 안철수 v3 lite 다운로드.

-Hrad Beckov-

REKLAMA