Úvod Aktuality Časy Matúša Čáka Trenčianskeho na hrade Beckov

Časy Matúša Čáka Trenčianskeho na hrade Beckov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Zažite jedinečný víkend na hrade Beckov, ktorý Vás zavedie do časov Pána Váhu a Tatier a predstaví život v stredoveku na prelome 12 steelheart 다운로드. a 13. storočia v plnej paráde. Už tento víkend 11. – 12. júla od 10:00 do 17:00 sa môžete tešiť na dvorné dámy, oddaných rytierov, šikovných remeselníkov akými boli napríklad sústruhár, keramikár či krajčír a dobové hry pre deti i dospelých Download the cacao friends font. Nebude chýbať ani dobový tábor s ukážkou zbraní a ochutnávka tých najchutnejších jedál podľa dochovaných receptov, ktoré Vám pripravia šikovné devy download dism.exe.

Kto bol Matúš Čák Trenčiansky? Národný hrdina, ktorý zohral v dejinách slovenského ľudu významnú úlohu, alebo ničomník čo zotročoval svoj ľud subtitles for IM Hero? Počas víkendu Vám predstavíme osobnosť Matúša Čáka Trenčianskeho, takzvaného Pána Váhu a Tatier a zistíme kto naozaj bol.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Sobota 11.7.2015
11:30 Matúš Čák Trenčiansky „Pán Váhu a Tatier“ – kto bol naozaj Matúš 워너원 다운로드? Kam až siahalo jeho panstvo? Vydajte sa spolu s nami na exkurz do života Matúša Čáka Trenčianskeho a prežite čaro histórie.
12:30 Rytiersky turnaj Matúša Čáka Trenčianskeho – interaktívne šermiarsko-divadelné predstavenie v ktorom sa predstaví samotný Matúš a predvedie svoje šermiarske umenie 유니티 패키지 다운로드.
14:30 Strelci a streľkyne – súťaž v lukostreľbe pre návštevníkov
15:30 Šermiari a šermiarky – súťaž v šerme pre návštevníkov
16:30 Rytiersky turnaj Matúša Čáka Trenčianskeho – interaktívne šermiarsko-divadelné predstavenie v ktorom sa predstaví samotný Matúš a predvedie svoje šermiarske umenie Free one piece cartoons.

casy matusa caka 1_resize

Nedeľa 12.7.2015
11:30 Šermiari a šermiarky – súťaž v šerme pre návštevníkov
12:30 Matúš Čák Trenčiansky „Pán Váhu a Tatier“ – kto bol naozaj Matúš Don't starve to iPhone? Kam až siahalo jeho panstvo? Vydajte sa spolu s nami na exkurz do života Matúša Čáka Trenčianskeho a prežite čaro histórie.
14:30 Rytiersky turnaj Matúša Čáka Trenčianskeho – interaktívne šermiarsko-divadelné predstavenie v ktorom sa predstaví samotný Matúš a predvedie svoje šermiarske umenie Master of Farm.
15:30 Strelci a streľkyne – súťaž v lukostreľbe pre návštevníkov
16:30 Rytiersky turnaj Matúša Čáka Trenčianskeho – interaktívne šermiarsko-divadelné predstavenie v ktorom sa predstaví samotný Matúš a predvedie svoje šermiarske umenie 안철수 v3 lite 다운로드.

-Hrad Beckov-

REKLAMA