Úvod Aktuality Búrka vyvracala stromy, polámané konáre budú odstraňovať celý deň

Búrka vyvracala stromy, polámané konáre budú odstraňovať celý deň

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Dva spadnuté stromy pri poliklinike, ďalší vyvrátený pri hotelovej akadémii, niekoľko zlomených v parku a množstvo polámaných konárov po celom meste – to je bilancia včerajšej smršte Hangul Edition of Pokémon Heart Gold.  Výstraha pred búrkami však platí aj dnes a meteorológovia varujú i pred záplavami či silným vetrom. Spadnuté konáre a zaplavený suterén hotela Thermia Palace riešili aj piešťanskí hasiči 학습 앱 다운로드. Voda z kanalizácie zaplavila aj veľké parkovisko na Nálepkovej ulici a poškodila aj dve lampy verejného osvetlenia v parku. Služby mesta Piešťany už od skorých ranných hodín odstraňujú následky silného vetra a pokračovať budú zrejme počas celého dňa 웹사이트 다운로드.

Ako uviedol šéf Strediska verejnej zelene Služieb mesta Piešťany Peter Tekula, už od šiestej ráno pracovalo na odstraňovaní škôd po búrke všetkých 36 zamestnancov strediska 실버라이트 영상 다운로드. „Najviac popadaných konárov sme odstraňovali v parku, pri vysokých topoľoch na Kláštorskej ulici,“ uviedol. Dva spadnuté stromy museli popíliť pri poliklinike na Rekreačnej a jeden pri Hotelovej akadémii Ľ Download a cinema. Wintera. Tam spadnutý strom poškodil plot, okrem škôd na zeleni, ďalšie väčšie následky zatiaľ nezaznamenali.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Popadané konáre zbierali pracovníci služieb po celom meste, na cyklotrase od zimného štadióna po Lodenicu, na sídlisku Juh, Adam Trajan, ulici A website image in bulk. Hlinku, Staničnej, Teplickej, Pod párovcami, Vodárenskej a ďalších.

„Rád by som touto cestou požiadal občanov o trpezlivosť, pretože kvôli odstraňovaniu konárov musíme prerušiť naplánované kosenie,“ vysvetlil P 삼성 갤럭시 앱 다운로드. Tekula. Uviedol tiež, že ak sa ľudia stretnú s ďalšími následkami včerajšej smršte na zeleni v meste, môžu im prípady nahlásiť na jeho tel Download cakewalk. číslo:  0903 897 320.

Menšie problémy zaznamenali Služby aj s vodou, ktorú museli odčerpávať z parkoviska na Nálepkovej ulici a podľa šéfa údržby Petra Fialu, búrka mierne poškodila dve lampy elektrického osvetlenia v parku Download Aooni 3.0. Práve mestský park búrka zrejme zasiahla najviac. V súčasnosti si pracovníci služieb chystajú plošiny a budú zbierať aj tie polámané konáre, ktoré zostali zachytené v korunách stromov. Búrky očakávajú meteorológovia aj dnes, preto pri pohybe aj v meste buďte opatrní GearFit Manager.

-ad-, foto: FB Služby mesta Piešťany – Stredisko verejnej zelene

REKLAMA