Úvod Aktuality Balkán je neistý, na Libertách sa zrejme vydajú okolo Slovenska

Balkán je neistý, na Libertách sa zrejme vydajú okolo Slovenska

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dátum štartu dobrodružnej cesty je stanovený na 16. augusta. Dovtedy sa partia kamarátov z Červeníka a Bučian musí rozhodnúť, či sa na bicykloch s jedným prevodom vydajú na Balkán alebo prejdú okolo Slovenska Filezilla Hangul file.

„Po troch rokoch vyberáme bicykle zo šopy a pripravujeme sa na nové dobrodružstvo. Tak ako pri posledných dvoch projektoch, aj tentokrát to chceme natočiť, nafotiť a spraviť z toho ďalší parádny film,“ hovoria členovia tímu Liberta tour, ktorí spustili crowdfundingovú kampaň 오렌지캬라멜 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Stále nie je jasné, ktorým smerom v nedeľu 16. augusta z Červeníka vyrazia.

„Konečné rozhodnutie padne v najbližších dňoch, ale podľa situácie v krajinách, cez ktoré sme chceli prechádzať – Srbsko, Bosna – ktoré sú teraz na tom kovidovo nie úplne najlepšie (pre turizmus sú úplne zatvorené), by bolo asi naivné očakávať radikálne zlepšenie do 16 안드로이드 유튜브 영상 다운로드. augusta, kedy vyrážame. Sme trošku smutní, ale také je cestovanie,“ napísali dnes na facebooku mms address.

Balkánska trasa vedie cez Maďarsko, Srbsko, Bosnu a Hercegovinu, Čiernu Horu, Albánsko a Macedónsko až do Grécka. Jej odhadovaná dĺžka je 1 200 km a budú na ňu potrebovať približne dva týždne 공인중개사 모의고사 다운로드.

V prípade, že budú hranice kvôli epidemiologickej situácii zatvorené, prebicyklujú celé Slovensko.

Na známe bicykle z Továrne detských vozidiel v Liberci si títo cestovatelia sadnú po dlhšej pauze, ale za sebou už majú výlet k Jadranskému moru aj cestu cez Maďarsko, Rumunsko, Moldavsko do ukrajinskej Odesy.

-red-

REKLAMA