Úvod Aktuality Autorky projektu obnovy parku pozývajú na prechádzku

Autorky projektu obnovy parku pozývajú na prechádzku

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Kolektív autoriek projektu na obnovu parku pozýva obyvateľov Piešťan, zástupcov mesta aj odborníkov na verejnú komentovanú prechádzku parkom, kde chcú vysvetliť svoje návrhy a dôvody, k obnove parku Windows Media Encoder. Prechádzka sa začína v sobotu 21. februára o 14,00 od kina Fontána.

mp-04-03-14-108026[1]

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Návrh na obnovu piešťanského parku od autoriek Ivana Kučírková, Dominika Letková, Klára Nepustilová a Eva Teplická zvíťazil vo verejnej krajinno-architektonickej anonymnej súťaži, ktorá sa uskutočnila v roku 2012 a prvé kroky sa mali uskutočniť už v najbližšom období 모뉴먼트 밸리 다운로드. Projekt však dostal generálnym zákazom výrubu drevín červenú. Riešiť regeneráciu parku komplexne je však podľa autoriek viac ako nutné Guardians of the Galaxy. Krajinná architektka, spoluautorka projektu, Eva Teplická hovorí: „Musíme si uvedomiť, že mestský park nie je les. Je tu potrebná neustála plánovaná obnova, ktorá spočíva v zásahoch do stromového poschodia v podobe odstraňovania nevhodných drevín a následných výsadbách Download the Conan Theatre Edition. V návrhu sa na výsadbu navrhuje viac stromov, ako sa odstraňuje.“

S cieľom oboznámiť verejnosť s detailmi projektu obnovy parku sa autorky rozhodli stretnúť sa s občanmi a vysvetliť zámery projektu všetkým, ktorých problematika zaujíma Internet Explorer 8 Hangul. Priamo v teréne vysvetlia dôležitosť a princípy plánovanej obnovy piešťanského mestského parku. Zároveň rady odpovedia na prípadné otázky 시카리오 솔다도 다운로드.

Komentovaná prechádzka po parku s autorkami projektu sa uskutoční v sobotu 21.2.2015. Stretnutie pred kinom Fontána je naplánovaná na druhú hodinu poobede. Aby bola verejnosť viac informovaná, založili architektky aj facebookovú stránku Piešťanský park, ďalšie podrobnosti o projekte aj vyjadrenia odborníkov nájdete aj na novej webstránke www.piestanskypark.sk 김완선 다운로드.

Zdroj: Tlačová správa podujatia

 

REKLAMA