Connect with us

Aktuality

Auto malo v plameňoch motor

Published

on

Reklama

Hasiči majú v posledných dňoch plné ruky práce. Okrem pneumatík, ktoré hasili na Vrbovskej, ešte predtým – okolo druhej hodiny v noci vyrážali k horiacemu autu na ulici E.F. Scherera. Keď prišli k zaparkovanej Audine, našli motorový priestor v plameňoch. Škodu na vozidle odhadol majiteľ na 15 tisíc eur. 

IMG_5186

Reklama

 

„Dňa 17.7.2015 po druhej hodine ráno bol nahlásený požiar osobného motorového vozidla na ulici E. F. Scherrera v Piešťanoch. Na miesto udalosti bola vyslaná technika AHZS 1B MB Atego plus traja príslušníci. Po príjazde na miesto udalosti bolo zistené, že sa jedná o požiar osobného motorového vozidla Audi, zaparkovaného na okraji komunikácie, motorový priestor vozidla bol v plnom plameni.

Reklama

Na lokalizáciu a následnú likvidáciu požiaru bol nasadený jeden vysokotlaký prúd, otvorenie veka motorového priestoru vykonali hasiči za použitia hydraulického náradia. Následne bol odvetraný vnútorný priestor vozidla. Majiteľ vozidla škodu na vozidle odhadol na približne 15000 €, príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania. Pri zásahu neprišlo k zraneniu osôb,“ uviedol v správe o udalosti vrchný inšpektor Krajského riadieľstva hasičského a záchranného zboru v Trnave, Daniel Šiška.

Zdroj: Tlačová správa KRHaZZ Trnava

Populárne články