Úvod Aktuality Auto malo v plameňoch motor

Auto malo v plameňoch motor

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Hasiči majú v posledných dňoch plné ruky práce. Okrem pneumatík, ktoré hasili na Vrbovskej, ešte predtým – okolo druhej hodiny v noci vyrážali k horiacemu autu na ulici E.F 초대장 양식 다운로드. Scherera. Keď prišli k zaparkovanej Audine, našli motorový priestor v plameňoch. Škodu na vozidle odhadol majiteľ na 15 tisíc eur. 

IMG_5186

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

„Dňa 17.7.2015 po druhej hodine ráno bol nahlásený požiar osobného motorového vozidla na ulici E Download the convenience store. F. Scherrera v Piešťanoch. Na miesto udalosti bola vyslaná technika AHZS 1B MB Atego plus traja príslušníci. Po príjazde na miesto udalosti bolo zistené, že sa jedná o požiar osobného motorového vozidla Audi, zaparkovaného na okraji komunikácie, motorový priestor vozidla bol v plnom plameni 열혈물어 다운로드.

Na lokalizáciu a následnú likvidáciu požiaru bol nasadený jeden vysokotlaký prúd, otvorenie veka motorového priestoru vykonali hasiči za použitia hydraulického náradia 사나이 다운로드. Následne bol odvetraný vnútorný priestor vozidla. Majiteľ vozidla škodu na vozidle odhadol na približne 15000 €, príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania 아크로벳 다운로드. Pri zásahu neprišlo k zraneniu osôb,“ uviedol v správe o udalosti vrchný inšpektor Krajského riadieľstva hasičského a záchranného zboru v Trnave, Daniel Šiška full hd videos.

Zdroj: Tlačová správa KRHaZZ Trnava

REKLAMA