Úvod Aktuality Mestskí policajti našli kradnuté auto aj použitím mobilnej aplikácie

Mestskí policajti našli kradnuté auto aj použitím mobilnej aplikácie

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanskí mestskí policajti dnes potešili majiteľa Audi A6 s novomestským evidenčným číslom. Auto mu ukradli v sobotu 18. mája Download an earlier version of Chrome. Policajti ho dnes našli aj s pomocou mobilnej aplikácie HAKA.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Audi A6 bolo odcudzené v sobotu večer o 20:00 h 지포스 그래픽카드 다운로드. Policajti ho našli pri záhradách neďaleko železničnej trate v Piešťanoch. Pri preverovaní auta použili aplikáciu HAKA – Hľadá sa auto, krádeže automobilov logitech webcam.

O nájdení vozidla informoval administrátor facebookovej skupiny HAKA v pondelok 20 exid hot pink mp3. mája popoludní. Mestskí policajti privolali štátnu políciu, ktorá vykonala ďalšie potrebné úkony.

„Vo vozidle bol nájdený aj bicykel 런웨이브 다운로드. Majiteľ ukradnutého vozidla uviedol, že bicykel nie je jeho. Je teda predpoklad, že je tiež ukradnutý,“ informoval administrátor HAKA Štefan Farkaš hidden folks. Ak viete komu bicykel patrí môžete kontaktovať HAKA, alebo priamo políciu Download Cubase Autotune.

Aplikáciu HAKA si stiahlo už desaťtisíc ľudí 번개손 다운로드. Všetci sa pomocou nej môžu stať „detektívmi“ a odhaliť ukradnuté auto. V databáze aplikácie sa zhromažďujú údaje o kradnutých autách, kde identifikátorom je evidenčné číslo, značka vozidla, farba a taktiež VIN kód 심즈3 오리지널 다운로드.

Pre vysvetlenie systému vzniklo inštruktážne video

-th- Foto: HAKA

REKLAMA