Úvod Aktuality Autá zásobujúce obchodný reťazec vytvárajú kolízne situácie

Autá zásobujúce obchodný reťazec vytvárajú kolízne situácie

REKLAMA
Esesko

Na Ružovej ulici v Piešťanoch sa už niekoľko týždňov opakuje situácia, keď autá zásobujúce predajňu obchodného reťazca vytvárajú prekážku na ceste 이클립스 메이븐 다운로드. Vznikajú tak kolízne situácie, pričom vodiči občas prechádzajú aj po priľahlom chodníku. Situácia sa po zaslaní podnetu občana reťazcu čiastočne zlepšila, ale nie úplne fastboot 다운로드.

Od marca autá zásobujúce predajňu stávali  ráno okolo ôsmej kolmo na komunikáciu, pričom trčali do polovice cesty. Podľa obyvateľa lokality, ktorý denne prechádza okolo do práce, vzniklo aj viacero kolíznych situácií 구글 크롬 설치파일 다운로드. Našťastie sa nikomu nič nestalo.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

S podnetom občana sme sa obrátili na obchodný reťazec prevádzkujúci predajňu 고속도로 표지판 다운로드. „Váš podnet prijímame s veľkou vážnosťou. Zákazník je pre nás na prvom mieste, preto bol Váš podnet rozposlaný kompetentným osobám, ktoré sa ním už zaoberajú,“ znela prvá odpoveď zo zákazníckeho servisu spoločnosti Billa legal copper code.

Po niekoľkých týždňoch prišla ďalšia. „Situáciu sme preverovali a zistili sme, že zásobovacie auto občas stálo aj tak, že čiastočne zasahovalo do jedného jazdného pruhu 팔라 독 버그 판 apk 다운로드. Nevylučujeme, že v minulosti auto úplne nezacúvalo k vykladacej rampe, avšak nemalo by sa to opakovať do budúcna. Upozornili sme zodpovedných spolupracovníkov, aby vodičov upozornili na zlé parkovanie, v prípade, že by sa tak opätovne stalo Elvis Quick. Z preventívnych dôvodov sme kontrolovali pristavenie zásobovacieho vozidla a vo všetkých prípadoch to bolo v poriadku,“ informovala hovorkyňa spoločnosti Kvetoslava Kirchnerová 2018 최신가요 다운로드.

Po oslovení reťazca sa situácia zlepšila.

Podľa jej ďalšieho vyjadrenia je tento spôsob vykladania tovaru  v súlade so schválenou projektovou dokumentáciou Download the Adidas logo. Miesto, kde autá vykladajú tovar je označené značkou parkoviska s dodatkom, že je tu možné stáť v čase od 9:00 do 6:00 h. Na tri hodiny by tak mali parkovacie miesta slúžiť zásobovaniu, Avšak nie všetci vodiči áut, ktoré priviezli tovar, ich stavajú  pozdĺžne s komunikáciu Download arcgis. V prípade, že sa naraz na mieste stretnú dve autá, pozdĺžne sa nezmestia.

 

Podľa vyjadrenia náčelníka Mestskej polície Piešťany Marcela Mihalika v úseku, ktorý je problematický, nie je žiadna zákazová značka. „Je pravda, že zaberajú jazdný pruh, ale to je v kompetencii riešenia policajného zboru. Upozorním na to riaditeľa obvodného oddelenia,“ odpísal nám na otázky M. Mihalik.

Situáciu, keď zásobovacie vozidlá niekedy parkujú kolmo, inokedy priečne, dokumentuje fotogaléria od nášho čitateľa:


-th-

REKLAMA