REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Topole z plochy medzi Domom umenia a amfiteátrom do týždňa zmiznú. Prvý strom spadol samovoľne pred viac ako týždňom, druhý spílili a ďalšie tri budú nasledovať Free mp3new quick download. Dôvodom je ich zlý zdravotný stav a nebezpečenstvo, ktoré predstavujú.

Prvý z mohutných topoľov medzi Domom umenia a amfiteátrom našli spadnutý pred niečo vyše týždňom Netmarble Sudden Attack. V noci bol len slabý dážď, nebol žiaden vietor, či búrka, topoľ napriek tomu vyvrátilo. Následne odborníci posúdili aj ďalšie vzrastlé topole v lokalite, kde sa ukázalo, že ich zdravotný stav vôbec nie je dobrý, i keď navonok to tak nemusí vyzerať 소규모 아카시아 밴드 다운로드. „Stromy sú napadnuté hubovým ochorením, ktoré spôsobilo, že majú poškodenú stabilitu,“ vysvetlila v skratke situáciu riaditeľka Služieb mesta Piešťany, ktoré majú za úlohu stromy vypíliť.  Objednávateľom je Dom umenia, ktorý má v správe pozemky, kde sa nachádzajú ld플레이어 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Riaditeľka Domu umenia Edita Bjeloševičová zo situácie vôbec nie je nadšená. Podľa jej slov si ani nevie predstaviť, že majestátne topole z pred Domu umenia zmiznú ebs 연계교재 다운로드. Prvoradá je však bezpečnosť a životy ľudí. „Nechcem si ani predstaviť, že by tade prechádzala mamička s kočíkom a niečo by sa stalo Download the car game. Prvý strom padol, keď tam našťastie nikto nebol,“ komentovala situáciu E. Bjeloševičová.

V priebehu nasledujúcich dní spília Služby mesta Piešťany dva stromy, ktoré rastú v trávniku severovýchodne od amfiteátra a taktiež topoľ rastúci v betónovej skruži na asfaltovej ploche 윈도우 공식 다운로드. Podľa slov riaditeľky Bjeloševičovej hneď ako to bude možné zabezpečia novú výsadbu, tak aby miesto vyzeralo esteticky a bolo opäť zelené coreavc 코덱.

-th- 

REKLAMA