Úvod Aktuality Aupark nie je ohrozený, prístup na parkovisko riešia

Aupark nie je ohrozený, prístup na parkovisko riešia

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V súvislosti s ohrozením statiky budovy Centroom-u, ktorý stojí v tesnom susedstve Auparku, sa vynorili otázky, či jeho stav neohrozuje aj susediace obchodné centrum 총몽 애장판 다운로드. Podľa vyjadrenia riaditeľa, ktoré sme dostali do redakcie, je Aupark od Centroomu stavebne dostatočne oddelený a návštevníci či nájomcovia sa o jeho statiku nemusia obávať Three Kingdoms 2.

 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Budova nákupného centra Aupark Piešťany je úplne bezpečná. Od problematickej susediacej budovy Centroom je dostatočne oddelená a zabezpečená ochrannými múrmi a dilatačnou medzerou,” uviedol riaditeľ Auparku Piešťany Jozef Recska Immortal Song2 mp3.

Podľa jeho vyjadrenia, problémom môže byť ochranná zóna, vytýčená stavebným úradom okolo budovy, ktorá zníži komfort vjazdu do parkovísk Geometry dash Dropbox download. „Momentálne zvažujeme riešenia na zabezpečenie plynulosti premávky, i keď je veľmi pravdepodobné, že bezpečnostné opatrenie stavebného úradu pohyb vozidiel neovplyvní,” dodal Jozef Recska Hi Bailey subtitled download.

IMG_1710_resizeZdroj: Tlačová správa ArtInfo, Daniel Cveček, foto: Tomáš Hudcovič, Lukáš Turňa

Čítajte tiež: Obyvatelia sa z CENTROOMu musia vysťahovať už dnes, budove hrozí zrútenie

REKLAMA