Connect with us

Aktuality

Aupark nie je na predaj

Published

on

Reklama

Skupina HB Reavis predala polovicu bratislavského Auparku francúzsko-holandskému investičnému fondu Unibail-Rodamco za 151 miliónov eur. Týždenník Trend to označil za obchod roka. Predaj ostatných nákupných centier tejto siete sa zatiaľ nechystá.

[singlepic id=22243 w=320 h=240 float=left]„Momentálne aktívne nehľadáme investora pre žiadny z Auparkov. Aupark v Piešťanoch je spolu s ďalšími štyrmi plne prenajatými komerčnými nehnuteľnosťami súčasťou nášho luxemburského investičného fondu,“ konštatovala Mária Juritková, PR manažérka spoločnosti HB Reavis.

Reklama

Centrum otvorili koncom apríla minulého roku. Od vtedy podľa hovorkyne kontinuálne stúpa jeho návštevnosť a majitelia sú s ňou spokojní. Denne tam podľa nej príde priemerne 13 tisíc návštevníkov. Mnohí z nich využívajú 300 parkovacích miest, ktoré Aupark v centre mesta zdarma poskytuje.

Na otázku, či HB Reavis chystá v Piešťanoch ďalšie investície neodpovedala. Konštatovala len, že svojich zákazníkov pravidelne o všetkom novom informujú na svojom webe. „Aupark je v Piešťanoch, ale aj v každom ďalšom meste, živý mechanizmus, čo znamená, že sa neustále snažíme postupne prinášať doň okrem overeného aj to nové, či už sa jedná o služby pre zákazníkov, či nové značky, ktoré si žiadajú,“ uzavrela Mária Juritková.

Reklama

Text a foto: Martin Palkovič

Populárne články