Úvod Aktuality Atletika: Na Európskych hrách mládeže nás reprezentovali šiesti Piešťanci

Atletika: Na Európskych hrách mládeže nás reprezentovali šiesti Piešťanci

REKLAMA

Na jubilejnom desiatom ročník Európskych atletických hier mládeže, ktorý sa uskutočnil začiatkom septembra v Brne reprezentovali Piešťany šiesti mladí atléti 구글스케치업 다운로드. O úspechu jedného z nich, Petra Melichera, ktorému len málo chýbalo na stupne víťazov a v behu na 60 m i v skoku do diaľky skončil na štvrtom mieste, sme už informovali 유니팩 다운로드. Teraz prinášame doplnenie umiestnenia ďalších pretekárov. Podujatia sa zúčastnilo 1300 účastníkov a European kids atletic games (EKAG) sú označované za neoficiálne majstrovstvá Európy žiakov Sweet life download.

Brno1

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

„Rada by som doplnila niekoľko informácií o účasti na 10 Jang Wook-jo download. ročníku EKAG Brno, nakoľko v článku z 24 Windows 10 Explorer 11. septembra boli spomenuté iba výsledky Petra Melichera,“ uvádza trénerka Annamária Halmová a pokračuje: „Z atletického oddielu TJ Družba Piešťany sme vybrali 6 najlepších pretekárov, ktorí reprezentovali oddiel a Slovensko Real Music. V každej disciplíne bolo okolo 60 -100 pretekárov aj napriek tomu sa všetci naši atléti umiestnili na popredných miestach v najlepších tohtoročných výsledkoch.“ V skoku do diaľky sa najviac darilo Matejovi Husákovi, ktorý sa prebojoval do finále a výkonom 549 cm obsadil štvrté miesto 포켓몬스터 오메가루비 다운로드. V behu na 60 m mu výborný čas 7,93 nestačil na finále a v behu na 300 m s časom 41,15 sa umiestnil na 11.mieste.

Brno2

„Za ročník 2004 bežala v behu na 600 metrov aj Vanesa Pomajbová, ktorá má v dátume narodenia rok 2005, a tak musela prekonať svoje o rok staršie pretekárky node.js 이미지 다운로드. S výborným výkonom 2:00,57 obsadila trináste miesto,“ dopĺňa trénerka. Ďalšími účastníkmi boli mladí atléti: Naďa Urbanová, ktorá v behu na 800 m (ročník 2002) obsadila 11 ShowAppStore. miesto, Jakub Gomola v behu na 1500 m skončil osemnásty a Martin Šmehlík sa v behu na 300 m umiestnil na 20. mieste.

A. Halmová/red

REKLAMA