REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Spoločnosť Atlas Global, ktorá vlani zabezpečovala charterové lety pre cestovnú kanceláriu Happy Travel do  Antalye, skrachovala autocad 2009. Podľa vyjadrenia majiteľa kancelárie o potencionálnej hrozbe vedeli a preto mali paralelne rozbehnuté rokovania s inými dopravcami. V priebehu tohto týždňa má byť podpísaná zmluva s nový leteckým dopravcom Download Coco Melon.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Krach Atlas Global sa letov z Piešťan nijako nedotkne 닌자 가이덴 블랙 다운로드. Cestovná kancelária, ktorá charterové lety z Piešťan využíva pre svojich dovolenkárov, má už dohodnutú náhradu,“ informoval Bohumil Klečák, riaditeľ Letiska Piešťany Photoshop patterns.

„Dopravcu si vyberáme každý rok. Mali sme signály, že Atlas Global má problémy, takže sme boli pripravení a rozbehli sme rokovania s ďalšími firmami Seoul National University Lifelong Education Institute. Do konca tohto týždňa podpíšeme zmluvu s novým dopravcom, ktorý akceptoval rovnaké letové dni ako sme mali vlani,“ hovorí Roman Berkes, majiteľ spoločnosti Happy Travel.

Podľa slov Bohumila Klečáka vlani skrachovalo viac ako desať leteckých spoločností Papago voice download. Okrem Atlas Global, ktorá lietala na Slovensku do Piešťan, ale aj do Bratislavy, Popradu a Košíc, rovnaká vec postihla taktiež Air Italy. Tá mala lietať tento rok do Bratislavy 유튜브 거울모드 다운로드. V minulom roku sa do problémov dostala aj cestovná kancelária Thomas Cook, ktorá patrila medzi najväčšie na svete. „Cestovné kancelárie, ale aj dopravcovia, či hotely sú poistené, takže ak sa aj niečo podobné stane, turistov to neohrozí,“ reagoval R 팡파레 다운로드. Berkes z Happy Travel, ktorý je zároveň prezidentom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr.

-th-

REKLAMA