Úvod Aktuality Antigénové testovacie miesto v Národnom ústave reumatických chorôb otvorené až do odvolania

Antigénové testovacie miesto v Národnom ústave reumatických chorôb otvorené až do odvolania

REKLAMA
Skola Rakovice

Bezplatné testovanie na ochorenie Coivd-19 antigénovým testom môžu záujemcovia absolvovať na odbernom mieste pri Národnom ústave reumatických chorôb na Nábreží I 윈도우10 엣지 다운로드. Krasku 4 v Piešťanoch. Otvorené je zatiaľ počas pracovných dní od pondelka 9. novembra od 10,00 do 13,00 hod. až do odvolania. Prednostne budú vybavení pacienti, ktorí prichádzajú na hospitalizáciu do NÚRCHu Hackers Shintoik mp3.

Vonkajšie odberné miesto pred Národným ústavom reumatických chorôb na piešťanskom nábreží Váhu funguje od pondelka 9 old version of Manicam. novembra, zatiaľ počas pracovných dní od 10-tej do 13-tej hodiny.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl

Záujemcovia o test čakajú na chodníku pred budovou. Zaregistrujú sa pri okienku v označenom mobilnom kontajneri, a potom sa presunú k odberovému tímu html5 player 다운로드. Z druhej strany kontajnera sa nachádza i výdajné miesto certifikátov s oddelenou plochou pre otestovaných.

Pacienti, ktorí budú prijatí na hospitalizáciu do Národného ústavu reumatických chorôb, sa môžu prihlásiť priamo v okienku na registráciu a nečakať v rade 자꾸 생각나 다운로드. Ak majú negatívny výsledok z predchádzajúceho celoplošného testovania alebo PCR testu, nemusia túto procedúru opätovne absolvovať.

Odber i testovanie vykonáva deväťčlenný tím zdravotníkov a administratívnych pracovníkov z NÚRCHu. V prvý deň otvorenia otestovali dve stovky záujemcov, z ktorých boli pozitívni traja. Počas druhého dňa prišlo viac ako dvestodvadsať ľudí, s pozitívnym výsledkom odchádzali siedmi.

Zdravotníci žiadajú všetkých, ktorí prichádzajú na testovanie, aby dodržiavali potrebné rozostupy a akceptovali pokyny realizačného tímu a zbytočne sa nevystavovali ohrozeniu zdravia.

Text a foto: Tlačová správa NÚRCH

REKLAMA