Úvod Aktuality Andrej Danko hostí v Piešťanoch lídrov parlamentov V4 a Beneluxu

Andrej Danko hostí v Piešťanoch lídrov parlamentov V4 a Beneluxu

REKLAMA
Anna bal 2021

Predsedovia parlamentov Vyšehradskej štvorky a štátov Beneluxu sa stretli v piešťanských kúpeľoch. Na Slovensko ich pozval Andrej Danko nvda. V nedeľu sa stihli pozrieť na sochu Barlolámača. V pondelok dopoludnia ich čakalo intenzívne rokovanie o budúcnosti Európskej únie.

Účastníkov stretnutia privítal v nedeľu 24 spring framework file. marca podvečer predseda NR SR Andrej Danko a primátor Piešťan Peter Jančovi. Hostia si spravili spoločnú fotografiu pred hotelom Thermia Palace, kde boli oficiálne delegácie ubytované.  V sprievode primátora sa potom prešli po Kolonádovom moste,  ochutnali piešťanskú termálnu vodu a prezreli si bahnisko v Irme Kung Fu Yo download.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

V pondelok predseda parlamentu Andrej Danko najskôr stretol na bilaterálnom rokovaní s vedúcimi delegácií štátov Beneluxu. Nasledovalo rokovanie v Kongresovom centre SLKP, kde hlavnou témou bola Budúcnosť Európskej únie 검은사막m 유니크 매크로 다운로드.

Stretnutia sa zúčastnili v rámci poľskej delegácie Marek Kuchciński – predseda Sejmu, Stanisław Karczewski – predseda Senátu a Michał Sewerinski – podpredseda Senátu Go piano. Českú republiku zastupovali Radek Vondráček – predseda Poslaneckej snemovne a Milan Štěch – podpredseda Senátu. Z Maďarska pricestoval László Kövér – predseda Národného zhromaždenia 이혼 양식 다운로드. Ďalšími hosťami boli Gusty Graas – prezident Parlamentu Beneluxu, Siegried Bracke – predseda Snemovne reprezentantov Belgicka a senátorka Annemie Maas Sherlock Season 1. Z Luxemborska pricestoval Claude Wisseler – podpredseda Snemovne reprezentantov a Holandsko reprezentovali Joris Backer – podpredseda Senátu a Hayke Veldman – predseda Výboru pre EÚ, Snemovňa reprezentantov Hello Loveless Download.


Začiatkom leta sa v Piešťanoch má uskutočniť ďalšie medzinárodné rokovanie visual studio community 2015 Hangul. V kúpeľoch by sa mali stretnúť ministri spravodlivosti V4, Slovinska a Chorvátska.

Foto: Mesto Piešťany – M Grassmoon. Palkovič a D. Moretová, -th-

REKLAMA