Úvod Aktuality Americký veľvyslanec strávil deň v Piešťanoch

Americký veľvyslanec strávil deň v Piešťanoch

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Veľvyslanec Adam Sterling a primátor Peter Jančovič počas stretnutia ne mestskom úrade

Do Piešťan zavítal v utorok 16 pcsx2 0.9.5 다운로드. apríla veľvyslanec Spojených štátov amerických na Slovensku Adam Sterling. Stretol sa so školákmi, primátorom, zástupcami tretieho sektora i priaznivcami džezu Cat gamesed.

Na úvod svojej prvej návštevy Piešťan sa veľvyslanec stretol so študentami Gymnázia Pierra de Coubertina.  Potom zavítal na radnicu, kde ho prijal primátor Peter Jančovič, zástupca primátora Michal Bezák a prednostka MsÚ Denisa Bartošová 이클립스 메이븐 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Podľa informácií od hovorkyne samosprávy  sa v príjemnej atmosfére hovorilo o plánoch na rozvoj mesta a jeho turistického potenciálu fastboot 다운로드. „Primátor veľvyslanca okrem iného informoval o rekonštrukcii Kolonádového mosta, revitalizácii mestského parku, o svojich plánoch v oblasti ochrany životného prostredia, ale debata sa preniesla napríklad aj na osobnosti z Piešťan známe v USA,“ dodala D 구글 크롬 설치파일 다운로드. Moretová.

Program A. Sterlinga pokračoval prehliadkou Kúpeľného ostrova a obedom v kúpeľoch. Potom sa prešiel mestom s členmi Piešťanského okruhu 고속도로 표지판 다운로드. Hovorili o niektorých problémoch mesta, ale aj o viacerých projektoch občianskeho sektoru. „Rozprávali sme sa najmä o činorodých ľuďoch v Piešťanoch, ktorí v tomto meste ostali alebo sa vrátili zo zahraničia,“ informoval Piešťanský okruh na svojej facebookovej stránke. 

Na záver dňa v Piešťanoch sa veľvyslanec stretol s organizátormi džezových podujatí v Piešťanoch.

-th- Zdroj: www.piestany.sk Foto: www.piestany.sk/M. Palkovič

REKLAMA