Connect with us

Aktuality

Ako sa kempovalo v Piešťanoch?

Dozviete sa na výstave, ktorú sprístupnia v piatok 22. septembra o 17:00 h v záhrade Vily Löger pri Kolonádovom moste. Otvorenie výstavy je naplánované na 17:00 h. Výstava potrvá do nedele 24. septembra.

Published

on

Reklama
Reklama

Piešťany momentálne žijú snahou o získanie Kempingu Lodenica do vlastníctva samosprávy. Priaznivci kempovania sa aj preto rozhodli ukázať ako to kedysi v kempe vyzeralo a zároveň priblížiť vášeň pre stanovanie, kempovanie a karavaning domácim i návštevníkom.

„Zažili ste už rannú rosu v tráve? Videli ste už hviezdy na nočnej oblohe? Pamätáte si na spoločné chvíle s rodinou v stane? Autokemping bol vždy stvorený pre stanovanie. Kempovanie, oheň, voda, zem i vzduch. Príroda je vždy blízko človeka. Človek vždy blízko prírody. Pohybom v slobode a prírode – človek sa rád presúva. My cestujeme tam, oni zasa sem. Turizmus a veci s tým súvisiace. Zmoknúť a potom sa usušiť. Vybaliť si veci z domu. Zabudnúť doma polovicu vecí. Zobudiť seba aj stratiť sa v okolí. Povedať si: Znova prídem. Odídem aj sa vrátim. Vrátiť sa
domov a tešiť sa z pohody. Ale kde je ten domov? Letné chvíle a vôňa slnka. Spev spoza karavanu i chrápanie susedovho psíka. Zahrajme si a zaspievajme si spoločne tú, čo má rada príroda. Pre nás všetkých…,“ pozývajú na výstavu organizátori.

-red-

Reklama

Populárne články