Úvod Aktuality 60. ročník pretekov Okolo Slovenska by mohol vyvrcholiť v Piešťanoch

60. ročník pretekov Okolo Slovenska by mohol vyvrcholiť v Piešťanoch

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Organizátori Medzinárodných cyklistických pretekov Okolo Slovenska, ktorých 60. ročník sa bude konať v dňoch v prvej polovici júna 2016, požiadali piešťanského primátora Miloša Tamajku o prevzatie záštity nad záverečnou, piatou etapou linux vim. Tour de Slovaquie by tak mohla vyvrcholiť práve v Piešťanoch. Informáciu o tejto možnosti dostali aj poslanci mestského zastupiteľstva na rokovaní 19 안드로이드 스튜디오 다운로드. novembra.

podiu6dc2eba73035e4f5297c3df6f„Tento jubilejný ročník budeme organizovať s upriamením pozornosti na kúpeľné mestá Slovenska,“ uvádza generálny riaditeľ pretekov MCP Okolo Slovenska a prezident Slovenského zväzu cyklistiky Peter Privara v liste primátorovi 언더시티 다운로드. Keďže Piešťany sú podľa neho na prvej priečke vo významnosti nielen na Slovensku a bicykel je u nás najčastejším dopravným prostriedkom, radi by zorganizovali v našom meste vyvrcholenie celých pretekov, známych aj ako Tour de Slovaquie Windows me download. Okrem toho by v rámci prepojenia pretekov s projektom Energia na kolesách zrealizovali aj cyklojazdu pre verejnosť a deti v parkoch a hoby preteky v kategórii Masters 섹션tv 다운로드. Ich trasa by viedla z Piešťan do Jaslovských Bohuníc a späť.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

„Cieľové etapové mesto by tak hostilo v jednom cieli naraz širokú verejnosť s deťmi, slovenských hoby pretekárov aj profesionálnych pretekárov z 22 krajín celého sveta,“ dopĺňa P 조조전 mod 다운로드. Privara. Cieľ takýchto troch vzájomne prepojených podujatí by bol podporený kultúrnym programom, doplnkovými športovými a zábavnými aktivitami pre obyvateľov a vyhlásenie výsledkov by zavŕšila tombola a koncert niektorej zo známych slovenských kapiel 윈도우 커서 다운로드.

Podľa generálneho riaditeľa bude podujatie podporené mediálnou a propagačnou kampaňou, na ktorej ponúknu priestor aj miestnym firmám Super China download. Od mesta zároveň požadujú organizátori finančnú spoluúčasť vo výške 15 – tisíc eur na stravu a ubytovanie účastníkov, prípadne zabezpečenie lokálnych partnerov vo výške tejto sumy 그대라는 사치 다운로드. V roku 2015 sa pretekov zúčastnilo 23 tímov zo Slovenska, Čiech, Ukrajiny, Ruska, Azerbajdžanu, Kazachstanu, Talianska, Belgicka, Holandska, Maďarska, Švajčiarska a Rakúska 콜 오브 듀티 무료 다운로드. Cieľ piatej etapy bol v Bratislave a zvíťazil v nej člen slovenského tímu Michael Kolář. Celkovým víťazom pretekov sa stal taliansky jazdec Davide Vigano.

maps_4_03Hovorkyňu Mestského úradu Evu Bereczovú, sme požiadali o vyjadrenie, či má primátor mesta v pláne prijať ponuku organizátorov MCP, ak áno, či bude zaradená do rozpočtu a čo všetko z nej pre mesto vyplýva? „O tom, či bude požiadavka organizátorov Medzinárodných cyklistických pretekov Okolo Slovenska zahrnutá do rozpočtu na budúci rok rozhodnú poslanci mestského zastupiteľstva,“ odpovedala E. Bereczová.

Rozpočet na budúci rok je v Piešťanoch však ešte stále v štádiu prípravy aj kvôli následkom organizačných zmien na úrade. Jeho návrh by mali schvaľovať poslanci na svojom decembrovom zasadnutí. Či bude do návrhu už zahrnutá spoluúčasť na organizácii cyklopretekov tak ešte nie je jasné.

-red-, foto: www.okoloslovenska.com

 

REKLAMA